Catalyst Globali loojate meeskond on organisatsioonidele suunatud meeskonnatöö lahenduste konseptsiooni alusepanija. Rohkem kui 25 aastat tagasi loodud Catalyst kasutab oma innovaatiivsete lahenduste loomisel uudseid, mõjuvõimsaid ja mängulisi metoodikaid nagu mängustamine, eesmärgiga seeläbi positiivselt mõjutada meeskondade töökultuuri tulemuslikumaks.

Catalyst Global

2015. aastal viidi maailmas läbi 2077 Catalysti meeskonnatöö lahendust, milles osales 161 951 inimest. Sellise eduni on viinud:

Järjepidevad kõrged standardid nii teenuste arendamisel kui ka pakkumisel

Catalyst Global hindab kõrgelt oma lahenduste kvaliteeti ja nende pakkumise professionaalsust - teenus peab vastama konkreetse kliendi soovidele. Catalyst Global pakub oma partneritele pidevalt põhjalikke treeningprogramme tagamaks teenuste kvaliteet. Catalyst Team Building võrgustiku partnerid jagavad omavahel igapäevaselt nii teadmisi kui ka näiteid parimatest praktikatest võrgustiku foorumi kaudu ning igaaastaselt kohtutakse piirkondlikel ja ülemaailmsel konverentsil. 

Ülemaailmne teenuste pakkumine

Catalyst Team Building võrgustik on maailma suurim omalaadne võrgustik. Partnerid on esindatud enam kui 40 riigis ning seega on Catalysti teadmised saadaval igas regioonis. Seega, kui otsite koostööpartnerit korraldamaks üritusi mitmes erinevas regioonis või ainult ühes kindlas kohas, siis Catalystil on teie lahendus olemas. Catalystis me mõistame multikultuursete organisatsioonide vajadusi ning suudame pakkuda läbivalt kvaliteetseid lahendusi ülemaailmselt. Kohalike esinduste kaudu suudame pakkuda ka konkurentsivõimelisi hindu ilma kvaliteedis järgi andmata.  

Innovatiivne teenuste arendamine

Catalyst Global loob innovatiivseid ja loomingulisi meeskonnatöö lahendusi põhjalikest uuringutest lähtuvalt. Catalyst Globalit huvitavad ärimaailma trendid ning motivatsiooni psühholoogia arengud, me kasutame oma teenuste arendamisel tehnikaid, mis on tõestatud looma püsivaid muutusi. Catalysti portfoolio on pidevalt täienemas, sisaldades nii pikaajalise ajalooga lahendusi kui ka väga uudseid lahendusi. Meil on hea meel, et aina enam kliente pöördub meie juurde regulaarselt tagasi arendamaks oma meeskondade dünaamikat.   

Need põhjused ongi muutnud Catalysti maailma suurimaks omalaadseks võrgustikuks, mis pakub parimad meeskonnatöö lahendusi läbivalt tugeva kvaliteediga igas maailma nurgas. 

Catalysti meeskonnatöö lahendused – katalüsaator loomaks püsivaid muutusi organisatsioonides üle maailma