Catalyst Baltic Header Image

Catalyst Team Building teenuseid vahendab Eesti Upas Agency. Kontoritega Leedus, Lätis ja Eestis, pakume Catalysti meeskonnatöö lahendusi kõigis kolmes Balti riigis.

Meist

Balti riikides tegutsev Upas on vahetu kommunikatsiooni agentuur. Sündmusturundus lahendustega aitame organisatsioonidel kaasata töötajaid ja tugevdada suhteid klientidega, kasvatades seeläbi organisatsiooni brändi ja teenuste väärtust.

Kombineerime omavahel oma teadmisi mängustamise metoodikast, funktsionaalsest konsulteerimisest, äriüritustest, lanseerimistest, konverentsidest, interaktiivsetest ärisimulatsioonidest, meeskonnatöö treeningudest  ja koolitustest, töötubadest ning vastutustundlikku ettevõtluse projektidest, sest just need on efektiivsed sisemise ja välimise kommunikatsiooni vahendid. Me usume, et vahetu kommunikatsioon on olulisim osa organisatsiooni tegevustest ja selle arendamisel soovime oma klientidele olla tugevad partnerid.  

Alates 2008. aastast oleme korraldanud üle 800 ürituse ja aidanud väga erineva iseloomuga organisatsioone. Oleme seega ühed kogenenumad pakkujad turul ja mitmekülgsuse tagamiseks tegutseme ka Catalyst Global partnerina. Klientidelt ja partneritelt saadava tagasiside põhjal oleme kindlad oma kursi õigsuses. 

Originaalsed, kogenud ja kirglikud

Me oleme originaalsed, kogenud ja kirglikud ning just need omadused on võtmeteguriteks meie dünaamiliste ürituste korraldamisel.

Oleme laialdaselt tunnustatud kui innovatiivsete meeskonnatreeningute pakkuja; paljud pakutud lahendused on võitnud auhindu ja näidanud suunda sektoris, kuid me loome pidevalt uusi meeskonnatöö ja motivatsiooni treeningute konseptsioone, seades kvaliteedi standardit aina kõrgemale.

Me pakume teile, meie klientidele, riskivaba kogemust – meie tugevus baseerub meie detailitäpsusel, meie kõrgetel standarditel, pikaajalisel kogemusel ning portfooliol, kust leiate nii valmislahendusi kui ka kohandamist võimaldavaid erilahendusi.

Me oleme tõeliselt kirglikud oma publiku kaasamise osas, meie eesmärk on inspireerida osalejaid tulemusteni ning aidata luua muutust teie organisatsioonis. Samal ajal me usume, et iga kogemus, mille me teieni toome, peab olema ka ergutav ja meelt lahutav.

Meie näidisjuhtumid ja soovitused pakuvad tõestust, millised on meie nimetatud väärtused praktikasse rakendatuna, ning millised on meie meeskonnatöö lahenduste tõelised kasutegurid.

Meie pakkumine teile

Meie unikaalsed programmid on disainitud täiendama konverentsi, koolitusprogrammi või firmapidu, ning kujundatud edasi kandma teie ettevõtte brändi, väärtusi ja organisatsioonikultuuri.

Seega meie lai portfoolio loomingulisi ja innovatiivseid meeskonnatöö lahendusi on miski, mille tõttu meid teatakse; meil on võimalik kohandada oma lahendusi igasse olukorda, igale eesmärgile ja grupile vastavaks – säilitades siiski oma detailsus ja täpsus nii ajas kui ka eelarves.

Me töötame nii suurte kui väikeste ettevõtetega. Alates tuntud nimedes nagu HSBC, Deloitte või Serco kuni väiksemate ettevõteteni – kõik nad on unikaalsed ja me oleme pühendunud nende meeskondade potensiaali ja tulemuste maksimeerimisele.

Teie üritus

Nüüd te teate, millised me oleme ja mida me teeme, kuid milline on teie organisatsioon, meeskond ja selle vajadused?

Võtke meiega julgesti ühendust