Olulisemad üksikasjad

Regioon
Lähis-Ida, sh Dubai, Abu Dhabi, ülejäänud Araabia Ühendemiraadid, Katar, Egiptus, Saudi Araabia, Omaan ja Kuvait
Peamine kontakt
Hazel Jackson
Koduleht
http://teambuilding.bizgroup.ae/

biz-events on juhtiv meeskonnatöö lahenduste pakkuja Lähis-Idas, pakkudes laia valikut erinevaid lahendusi, mille hulgast leiate sobiva iga meeskonna tarbeks. biz-eventsil on kontorid Araabia Ühendemiraatidest (Dubais), Abu Dhabis, Kataris ja Egiptuses. Kuuludes Dubais asuvasse hinnatud biz-gruppi, mis tegeleb tulemuslikkuse nõustamisega, on ka biz-events aidanud ettevõtetel paranadada nende meeskondade koostööd juba alates 2004. aastast. Nende aastatepikkune kogemus, auhinnatud firma kultuur, lai valik meeskonnatöö lahendusi ja usk, et kõik on võimalik, on kombinatsioon, mis aitab neil positiivselt mõjutada iga meeskonna võimekust.

biz-eventsi pühendunud meeskond korraldab aastas üle 450 sündmuse, mõjutades seeläbi keskmiselt 30 000 inimest. Nende lubadus oma klientidele on: Mõjutada Tulemusi Perfektse Teostuse ja Innovatiivsete Lahenduste kaudu. .

Nad elavad enda brändi väärtuste järgi iga päev, mis tagabki nende edu, mida nad meeleldi jagavad ka oma klientidele. Need väärtused on:

  • Tugevuste kombineerimine
  • Tulemustest siiralt hoolimine
  • biz-energia tugevus
  • Usk, et kõik on võimalik
  • Inimeste isikliku arengu toetamine

    biz-eventsi meeskonnatöö lahendused on hoolikalt valitud ja arendatud vastama Lähis-Ida multikultuursele olemusele. Kõiki lahendusi saab ka kohandada vastama konkreetse konverentsi või koosoleku eesmärkidele. Tänapäeval on ettevõtted pühendunud iga kolleegi panuse maksimeerimisele ning biz-events aitab selle eesmärgi saavutamise nimel ettevõtetel kasvatada meeskonnavaimu, parandada sisekommunikatsiooni, tugevdada ettevõtte eesmärkide mõistmist ja tõsta meeskondade energilist, et saavutada paremaid tulemusi.

    Olles suurim ja parim pakkuja Lähis-Idas, omades võimekust pakkuda laia valikut lahendusi, mis on samas ka kohadatavad vastavalt vajadustele, on biz-events meeskonnatöö lahenduste pakkuja, kellega on juba koostööd teinud sajad ettevõtted piirkonnast. Vaata lisa mõistmaks, kuidas nad saavad aidata ka teie meeskonda: www.biz-events.com