Olulisemad üksikasjad

Regioon
Venemaa
Peamine kontakt
Maria Varlamova, Irek Mansurov
Koduleht
www.catalystteambuilding.ru

Russkie Prostori ja Fabrika on kaks eraldiseisvat meeskonnatöö lahendusi pakkuvaid ettevõtteid, kes on ühendanud jõud pakkumaks Catalyst Teambuildingu lahendusi Venemaal.

Russkie Prostori ja Fabrika töötavad harmooniliselt üheskoos pakkumaks Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi Venemaal. Kahe ettevõtte töötajate teadmised ja oskused täiendavad üksteist ja ühendatult pakutakse klientidele parimaid meeskonnatöö lahendusi.

Nad on valmis pakkuma energiaharjutusi konverentsidele ja innovatsiivseid meeskonnatöö lahendusi igas suuruses gruppidele (10-10 000 inimesele) nii siseruumides kui ka välitingimustes. Nad korraldavad meeskonnatöö lahendusi, mis vastavad täielikult teie ootustele ja maksimeerivad soovitud tulemused.

Catalyst Teambuidling Venemaa esindajad töötavad Moskva, Peterburi ja Sotši kontorites ning pakuvad oma lahendusi mistahes kohas Venemaa üheksas ajavööndis!

Nende portfoolios on enam kui 150 erinevat rahvusvaheliselt tunnustatud lahendust ning nad meeleldi saadavad teile lisainformatsiooni või siis külastage aadressi: www.catalystteambuilding.ru.