Universum Header Image

Olulisemad üksikasjad

Regioon
Rumeenia
Peamine kontakt
Cristian Hossu
Koduleht
www.universum.ro
Catalysti koduleht
www.catalystteambuilding.ro

Universum Events on Catalyst Teambuidingu eksklusiivne partner Rumeenias. Nende strateegiline asukoht võimaldab neil korraldada meeskonnatöö aktiviteete ka Moldaavias ja Serbias.

Universum Eventsi asutajad on tugeva taustaga sündmuskorralduses, olles korraldanud suuremahulisi üritusi rohkem kui 10 aastat. Universum Events on üles ehitatud lähtuvalt mõistest "sündmuste arhitektuur".

Oma töös lähtuvad nad fantastiliste inimeste ja hiilgavate ideede kombinatsioonist. Oma projektides kaasavad nad eksperte erinevatest valdkondadest, näiteks inspireerivaid koolitajaid, loovaid suhteeksperte, kunstnike, disainereid, muusikuid, mustkunstnikke jne - tuleb osata vaid soov esitada!

Nad kavandavad alati meeskonnatöö treeninguid ettevõtte eesmärke arvestades ning tagavad punase joone olemasolu, kus kohtuvad sisu, inimesed ja lõpptulemus. Nad pakuvad täielikku kogemust, kus lõbu, õppimine, adrenaliin ja palju energiat kombineerivad meeldejäävad kogemuse.

Teid üllatab nende võrratu mitmetahuline keskendumisvõime, loomingulisus ja lõputu energia, mis paneb asjad juhtuma. Kahtle meie võimetes ja me üllatame sind oma loomingulise, aga ka eelarve sõbraliku konseptsiooniga, mis sobitub sinu ettevõtte vajadustega.

Võtke julgelt ühendust, küsige ideid ja inspiratsiooni oma järgmise meeskonnatöö sündmuse tarbeks: contact@universum.ro