Orangeworks Header Image

Olulisemad üksikasjad

Regioon
Iiri Vabariik
Peamine kontakt
David Bassett, Oran Masterson, Will Powderly
Koduleht
www.orangeworks.ie
Catalysti koduleht
www.catalystteambuilding.ie

teambuilding.ie on Iirimaa esmaklassiline meeskonnatöö lahenduste pakkuja, kes pakub ka Catalysti aktiviteete, ärisimulatsioone ja konverentsi ergutajaid kõikjal Iirimaal.

teambuilding.ie bränd kuulub Xtreme.ie, Iirimaa suurimale vabas õhus seikluste ja meeskonnatöö lahenduste pakkujale. teambuilding.ie on keskendunud Catalysti teenuste pakkumisele ja nende peamiseks eesmärgiks on aidata juhtkondadel suurendada äri tulemuslikkust inimeste kaudu.
Populaarseimad teambuilding.ie lahendused hõlmavad meeskonnatööle keskenduvaid programme (näiteks on meeskonnana töötamine oluline eesmärgi saavutamiseks), konverentsi aktiviteete (meeskonnamängud, mis sobivad kasutamiseks nii sissejuhatuseks kui ka järeltegevuseks), energilisi vahepalasid, meeskondade juhtimise treeninguid, meeskonnatöö harjutusi, meeskonna arenguprogramme; lisaks on nad valmis assisteerima meeskondasid aitamaks neil mõista eduka meeskonnatöö eeliseid. Loomulikult aga pakuvad nad ka laia valikut lõbusaid meeskonnamänge.
teambuilding.ie meeskond mõistab, kuidas viia meeskonnad parimate tulemusteni ja kuidas inimesi motiveerida. Olles Catalysti eksklusiivsed esindajad Iirimaal, pakub teambuilding.ie laia valikut lahendusi meeskondadele ja gruppidele aitamaks teil saavutada just teile olulisi eesmärke.