Corporate Responsibility Header Image
Meie meeskonnatöö lahendused on loodud toetama organisatsioone, kes mõistavad sotsiaalse vastutuse olulisust - nad üritavad oma tegevuste kaudu luua positiivset mõju keskkonnale ja näitavad seeläbi eeskuju.

Catalyst Globali eesmärgiks on luua muutusi ning kindlasti on meie mõju enamat kui lihtsalt sõnad. 

B1G1: Äri ja heategevus käsikäes

Catalyst Global on sõlminud partneslussuhted organisatsiooniga B1G1: osta 1, anna 1 (Buy1GIVE1). See partnerlus võimaldab meil luua muutusi inimeste jaoks, keda me ei pruugi kunagi kohata. B1G1 on sotsiaalne ettevõte ja mittetulundusühing, mille missiooniks on luua andmist väärtustav maailm.

Iga kord, kui kuskil maailmas osalevad inimesed Catalysti meeskonnatöö treeningus, teeb Catalyst Global annetuse B1G1 mõne projekti toetuseks. Me soovitame tutvuda B1G1 kodulehega. Erinevalt tavapärastest platvormidest aitab B1G1 väikse ja keskmise suurusega projekte, mille sotsiaalne mõju on vahetum ja väikeste halduskulude tõttu ka suurem. Seega võib mõju avaldada ka vaid 1 sendi annetamine!

Meie jaoks moodustub nii headuse ring: läbimõeldud Catalysti lahendus avaldab mõju osalejatele ja nende kaudu organisatsioonile ning üheskoos panustame heategevusse. 

Keskkonnamõjud

Me oleme teadlikud meie teenuste võimalikust mõjust keskkonnale ja ühiskonnale. Meie teenused on välja arendatud pidades silmas võimalike mõjude minimeerimist näiteks transpordi, energiakasutuse ja jääkide osas. Kui me viime oma üritusi läbi, siis me vähendame võimalikult palju mõjusid keskkonnale ja püüdleme ühiskonnale kasuliku poole. Vaadake lisa CSR poliitika põhimõtetest.

Sotsiaalse vastutuse temaatikaga meeskonnatöö lahendused

Kasvatamaks sotsiaalset vastutustundlikkust organisatsioonides oleme välja töötanud mõned lahendused, mille kaudu saate oma meeskonnaga toetada oma lemmik heategevusühingut, ühiskondlikku liikumist, sotsiaalset või keskkonnaprojekti; seega läbi aktiivse tegevuse saate teha head ja olla eeskujuks.

Kui soovite lisainfot meie sotsiaalse vastutuse lahenduste kohta, siis palun võtke meiega ühendust

Me oleme teadlikud meie teenuste võimalikust mõjust keskkonnale ja ühiskonnale. Meie teenused on välja arendatud pidades silmas võimalike mõjude minimeerimist näiteks transpordi, energiakasutuse ja jääkide osas. Kui me viime oma üritusi läbi, siis me vähendame võimalikult palju mõjusid keskkonnale ja püüdleme ühiskonnale kasuliku poole. Vaadake lisa CSR poliitika põhimõtetest.

Go Team Go Give CRS Team Building Event

Go Team - Go Give

Kombineerides aaretejahi põnevuse koos andmisrõõmuga läbi B1G1, on Go Team - Go Give parimaks sotsiaalse vastutuse ja meeskonnatöö arendamise ettevõtmiseks.

Horses for Causes Outdoor Fun Games

Hobuste võiduajamine

Elav sündmus, mis kulmineerub vägeva hobuste võiduajamisega!

Toy Factory team building fun activity

Mänguasjade tehas

Ehita üles protsess, koonda meeskond ja aita lapsi!

barkitecture CSR program

Barkitecture

Meeskondade poolt ehitatud koerakuudid on võimalik viia kingitusena näiteks koertele kodu otsivatele organisatsioonidele või korraldada oksjon, millest saadud tulu annetatakse loomade varjupaigale.

The Big Picture Team Building Corporate Events

Detailne üldpilt

Tänu teemadele, mida Detailne üldpilt käsitleb, on ta üks populaarsemaid lahendusi ja ettevõtted kasutavad tihti seda lahendust eesmärgiga n-ö anda tagasi. Paljud kliendid on kasutanud Detailse üldpildi metoodikat, aga maalinud hoopis haiglate seinu, mängutube või vanadekodusid. Üks populaarseid lahendusi on olnud ka valminud pildi oksjoni kaudu maha müümine ning saadud raha annetamine.

Fresh Biz Team Building Activities

FreshBiz

Koos mängimine hoiab meeskonnad ärksad ning pühendunud mitte vaid ühisele eesmärgile, vaid ka teineteisele. Mängud, mis arendavad ettevõtlikkust, pealehakkamist, julgust ja avatust uutele ideedele, on need, mis toetavad innovatsiooni. FreshBiz on just selline mäng, luues uusi seoseid ja avades osalejate silmad võimalustele, mida varem nähagi polnud. See aga viibki innovatsioonini, mis aitab ettevõtetel areneda. Vastutustundlikud uuendused turu-, töö- ja looduskeskkonnas ning kogukonnas tähendavad aga ettevõtte CSR-alase positsiooni tõusu.

Uniting Teams with Bridging the Divide

Kuristikku ületades

Kuristikku ületades on võimalik kohandada nii, et iga meeskond peab oma sillatükki ehitades ja presenteerides meeles pidama jätkusuutliku arengu printsiipe. Lõpliku eesmärgi saavutamise nimel peavad meeskonnad ressursse jagama, vähendama ebavajalikke liigutusi, kontrollima eelarvet ja kasutama võimalikult palju taaskasutatavaid materjale. Osalejad teadvustavad endale, kuidas erinevad projektid jätavad alati jälje keskkonnale ja kui erinevad on erinevate huvigruppide huvid.  

Outdoor corporate team building activity

Läbimurre

Arvestades, et Läbimurre on suurepärane õppeplatvorm, siis võiksite mõelda ka selleteemalisele ürituse annetamisele. Kinkige Läbimurde üritus mõnele koolile, noorterühmitusele või heategevusorganisatsioonile, mis võiks saada kasu selle ülesande harivast küljest. Meie saame anda oma panuse pakkudes seda üritust märkimisväärse allahindlusega.

Creative Juices Team Building Challenges Fun

Loomingulised mahlad

Loominguliste mahlade stsenaarium käsitleb ühe rahvusvalise ettevõtte tegevusi. Mängu esimeses etapis tuleb lahendada keerulisi logistilisi küsimusi. See element moodustab mängu selgroo ning seda on võimalik kohandada nii, et meeskonnad mõistaks, kuidas koostöö võiks vähendada kõigi meeskondade ökoloogilist jalajälge.

Orchestrate Music Corporate Activities

Orkestreeri

Orkestreeri on täiesti unustamatu kogemus, mis mõjub osalejatele meeliülendavalt. Miks mitte seda tunnet ka teistega jagada? Kutsuge ka teised osalema ja olge nende Orkestreeri elamuse sponsoriks. Kas teie ettevõte on liitunud mõne teise organisatsiooniga, mille töötajad võiksid sellist võimalust hinnata? Enne üritust võite näiteks korraldada võistluse kohalikele koolidele, mille kaudu õpilased võivad endale üritusel koha võita. Samuti võite pärast üritust mõningaid klassikalisi muusikariistu annetada.

fun team building activity finale

Pinnalaotuses püramiid

Ettevõtte sotsiaalse vastutuse (CSR) tegevusena püramiidi ehitades võivad meeskonnad enne üritust paluda klientidel või partneritel püramiidi kaunistamist ''sponsoreerida'' ning raha annetataks teie lemmikheategevusele. Tasuks eraldage sponsoritele osa oma püramiidist, mida nende toel kaunistati või saatke neile foto lõpptulemusest.

Flat Out F1 Corporate Outdoor Team Building Fun

Pinnalaotuses Vormel 1

On mitmeid võimalusi, kuidas kasutada Pinnalaotuses Vormel 1 oma lemmik heategevuse toetamiseks. Siin on mõned näited: Catalyst Team Building Australia viis Pinnalaotuses Vormel 1 läbi väikse vimkaga. Ürituse eel nimetasid kõik meeskonnad oma lemmik heategevuse ning ürituse ajal kaunistasid nad autod vastava heategevuse stiilis. Hiljem sõitsid nad võidu ning auhinnaks oli võiduraha heategevusele - aga auhinnatud said kõik meeskonnad olenemata oma tulemusest! Üritusel järel üllatas tellija Catalyst Team Building Australiat võidufondi dubleerimisega. Muljetavaldav! Ameerika suurettevõte Sara Lee tellis Pinnalaotuses Vormel 1 just selle sotsiaalse ettevõtluse aspekti tõttu. Nad kutsusid üritusele abivajavaid lapsi, kes aitasid nii autode ehitamisel kui ka dekoreerimisel. Osa lapsi osales ka võidusõidus ning kokkuvõttes veetsid kõik meeleolukalt aega! Sara Lee sai sellest inspiratsiooni ning ostis ühe mudeli mälestuseks - lapsed kirjutasid sellele tänuavaldusi ja oma nimed ning auto pandi üles organisatsiooni peakontorisse! Tõeliselt äge lahendus kõigile asjaosalistele!  Üks Catalysti partner annetas selle lahenduse ühele koolile. Esiteks, lapsed said läbi teha selle arendava lahenduse, aga lisaks kogusid nad seeläbi raha heategevuseks, nimelt pidi üritusele eelnevalt iga meeskond koguma sponsorrahasid oma Vormel 1 mudeli ehitamiseks. Neid aspekte kombineerides muutus üritus tõeliseks iseloomu kasvatajaks nende teotahteliste noorte jaoks!

Funk The Junk Team Bonding Activities

Prügist pillid

Prügist pillid toob päevakorda taaskasutuse ja leidlikkuse. Kõik on väga audentne, sest kõik ongi korduvkasutatud. See üritus propageerib keskkonnasõbralikke väärtusi ja hämmastab kõiki, kes seda proovivad.

Team Torque Fun Corporate Events

Team Torque

Pöördejõu spetsialistid kannab ideaalselt edasi organisatsioonide sotsiaalse vastutuse teemasid. Seda lahendust on kasutatud koolidele, haiglatele ja katastroofipiirkondadele raha kogumiseks. Nimelt on meeskonnad pidanud üritusele eelnevalt leidma sponsoreid, kelle annetatu läheb mõnele heategevusorganisatsioonile. Teistel juhtudel sõlmitakse võidusõidu osas kihlvedusid ning võitjad saavad raha neile meelepärasele heategevusele annetada.

Peak Performance Interactive Team Building Leadership Game

Tipu vallutamine

Mängu mõju saab laiendada osalejatelt suuremale ringile muutes mängus teenitud punktid rahaliseks või ajaliseks toetuseks mõnele heategevusorganisatsioonile. Toetage tavapäraseid partnerorganisatsioone või leidke heategevuslik projekt B1G1 kodulehelt.