Hoia end kursis meie eklektilise meeskonnatöö treeningute uudiste ja huvitavate artiklitega.

Muuda oma jõulupidu edukaks

Jõulud ning pühadehooaeg tekitab tihtipeale muret nii omanikele kui ka personalispetsialistidele. Pühadehooaja läbimõeldud planeerimine on parimaks viisiks probleemide vältimiseks. Loe edasi..

Catalysti meeskonnatöö lahendused nüüd saadaval ka Kreekas

Catalyst Global meeskonnatöö lahendused on nüüd saadaval ka Kreekas tänu kõrgelt hinnatud VISIBLE (Visionary Business Learning) meeskonnale, kes omab selleks ainuõiguslikku litsentsi. Loe edasi..

Catalyst Team Building alustab Vietnamis

Catalyst Global toob uhkusega oma maailmakuulsad meeskonnatöö lahendused Vietnami meeskondadeni. Loe edasi..

Kuidas luua tõeliselt edukaid ettevõtte ühisüritusi?

Stuart Harrise väitel peaksid ettevõtete ühisüritused põhinema hästi kavandatud meeskonnatöö tegevustel ja meeskonna kaasatusel. Loe edasi..

Teambuilding.ie laieneb Suurbritanniasse

Iirimaa suurim meeskonnatöö arendamisega tegelev ettevõte, Teambuilding.ie toob Suurbritanniasse juhtivad korporatiivürituste programmid tänu uuele partnerlusele Catalyst Globaliga. Loe edasi..

Catalyst Globali võrgustikuga liitub Team Challenge Company

Team Challenge Companyle on antud eksklusiivsed õigused Catalyst Globali toodete müümiseks ja levitamiseks Šotimaal ning samuti omavad nad õigusi Inglismaa turul. Uue partnerlusega on oodata meeskonnatöö arendamisega seotud ürituste läbiviimise muutusi Šotimaal ja Inglismaal. Loe edasi..

Rõhutage positiivset

Emotsionaalselt tasakaalustatud töökoht on kõigile palju efektiivsem. Dace Stīpniece selgitab, kuidas töötajate heaolule keskendudes on võimalik luua ühtekuuluvustunnet. Loe edasi..

Muutused toovad Catalyst Globalile uued võimalused Suurbritannias

BlueHat Groupi likvideerimisteate järgselt kasutas maailma suurim meeskonnatöö arendamise võrgustik, Catalyst Global võimalust muudatuste tegemiseks Suurbritannias. Loe edasi..

PREMIO Teambuilding liitub Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustikuga

Meil on rõõm tutvustada meie Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustiku uut liiget Premio Teambuilding-ut, kes on kindlustanud endale eksklusiivse litsentsi ning pakuvad Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi Costa Rical ja Panamas. See on põnev samm, mille kaudu jõuavad Catalyst Globali meeskonnatöö programmid ka Kesk- ning Lõuna-Ameerika meeskondadeni. Loe edasi..

Pioneer või piraat?

Loomingulise pioneerina olete te protsessiga tuttavad. Teil tuleb suurepärane idee, te investeerite aega, raha ning ressursse oma uue loomingulise toote uurimisele, arendamisele ning katsetamisele. Te toote selle turule. Aga siis! Vahetult enne, kui te heiskate oma purje, on piraadid, kes on teie igat sammu pinevalt jälginud, selle juba kopeerinud ning kuulutanud enda omaks. Loe edasi..