Hoia end kursis meie eklektilise meeskonnatöö treeningute uudiste ja huvitavate artiklitega.

Catalyst Global võrgustikuga liitus Extraordinary

Bratislavas asuv brändide loomise ettevõte Extraordinary on saanud eksklusiivse litsentsi omanikuks levitamaks Catalyst Globali meeskonnatöö tooteid Slovakkias. Loe edasi..

MP Power Awards - Parim üritustoode 2017

Poolas Catalyst Globali meeskonnatöö lahenduste eksklusiivset litsentsi omava Exprofesso poolt läbiviidav Beat the Box ehk Ava kohver sai mainekal MP Power Awardsil pärjatud Best Event Product 2017 auhinnaga. Loe edasi..

Muuda oma jõulupidu edukaks

Jõulud ning pühadehooaeg tekitab tihtipeale muret nii omanikele kui ka personalispetsialistidele. Pühadehooaja läbimõeldud planeerimine on parimaks viisiks probleemide vältimiseks. Loe edasi..

Catalysti meeskonnatöö lahendused nüüd saadaval ka Kreekas

Catalyst Global meeskonnatöö lahendused on nüüd saadaval ka Kreekas tänu kõrgelt hinnatud VISIBLE (Visionary Business Learning) meeskonnale, kes omab selleks ainuõiguslikku litsentsi. Loe edasi..

Catalyst Team Building alustab Vietnamis

Catalyst Global toob uhkusega oma maailmakuulsad meeskonnatöö lahendused Vietnami meeskondadeni. Loe edasi..

Kuidas luua tõeliselt edukaid ettevõtte ühisüritusi?

Stuart Harrise väitel peaksid ettevõtete ühisüritused põhinema hästi kavandatud meeskonnatöö tegevustel ja meeskonna kaasatusel. Loe edasi..

Teambuilding.ie laieneb Suurbritanniasse

Iirimaa suurim meeskonnatöö arendamisega tegelev ettevõte, Teambuilding.ie toob Suurbritanniasse juhtivad korporatiivürituste programmid tänu uuele partnerlusele Catalyst Globaliga. Loe edasi..

Catalyst Globali võrgustikuga liitub Team Challenge Company

Team Challenge Companyle on antud eksklusiivsed õigused Catalyst Globali toodete müümiseks ja levitamiseks Šotimaal ning samuti omavad nad õigusi Inglismaa turul. Uue partnerlusega on oodata meeskonnatöö arendamisega seotud ürituste läbiviimise muutusi Šotimaal ja Inglismaal. Loe edasi..

Rõhutage positiivset

Emotsionaalselt tasakaalustatud töökoht on kõigile palju efektiivsem. Dace Stīpniece selgitab, kuidas töötajate heaolule keskendudes on võimalik luua ühtekuuluvustunnet. Loe edasi..

Muutused toovad Catalyst Globalile uued võimalused Suurbritannias

BlueHat Groupi likvideerimisteate järgselt kasutas maailma suurim meeskonnatöö arendamise võrgustik, Catalyst Global võimalust muudatuste tegemiseks Suurbritannias. Loe edasi..