Two Tribes on saanud inspiratsiooni maailma eri nurkadest pärit põliselanikest. Ettevõtted muretsevad üha enam oma töötajate tervise ja heaolu pärast ning sellest tulenevalt lõime me täiesti uue sõbraliku ja toetava keskkonnaga kontseptsiooni, millest saavad osa võtta mistahes füüsiliste võimetega inimesed." /> Catalyst toob turule alternatiivi olümpiale - Catalyst Estonia
Two Tribes Team Building Fun Outdoor Games

11. veebruar 2011

Two Tribes on saanud inspiratsiooni maailma eri nurkadest pärit põliselanikest. Ettevõtted muretsevad üha enam oma töötajate tervise ja heaolu pärast ning sellest tulenevalt lõime me täiesti uue sõbraliku ja toetava keskkonnaga kontseptsiooni, millest saavad osa võtta mistahes füüsiliste võimetega inimesed.

Kuna 2012 Londoni Olümpiamängud on kohe-kohe käes, otsustasime omalt poolt pakkuda olümpiale alternatiivi, millest saaks igaüks osa võtta.

Selle tervisliku ning pulssi tõstva ürituse keskmeks on ausameelsus, kaasatus ja vastastikune austus. Two Tribesi unikaalne formaat annab osalejatele võimaluse ja tutvustab neile traditsioonilisi spordialasid, millest nad ei pruugi muul moel osa saada.

Kui te soovite oma järgmisel ettevõtte suvepäeval või mõne muu ürituse raames viia läbi meeskonnatööd arendavat tegevust, mis sisaldab ka tervislikul määral võistlusvaimu, siis soovitame teil kaaluda Two Tribes-i!

Vajutage siia, et lugeda lähemalt Two Tribes lahenduse kohta.