11. august 2016

Meil on hea meel teatada, et Antawaya Group Tšiilist on ühinenud Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustikuga. Me näeme seda olulise sammuna Catalyst Globali kohaoleku suurendamisel Lõuna-Ameerikas.

Antawaya Group asutati 2011. aastal, kui nad alustasid Antawaya Park-i nimelise välise juhtimis- ja tegevuskeskusena, mis asus Santiagos 11 000 hektarilisel metsaga kaetud mäejalamil. Üsna varsti asutasid nad Santiago kesklinnas konsultatsioonifirma UHC Capacity, et keskenduda Tšiilis tegutsevate kohalike ning rahvusvaheliste ettevõtete koolitamisele, juhtimisele ning efektiivsete kommunikatsioonioskuste arendamisele. Samuti soovisid nad tõsta ettevõtete arvu, kes külastaksid Tšiilit konverentside, koosolekute, kongresside ürituste või muude ärireiside raames.

Antawaya Groupi multidistsiplinaarse meeskonna eesmärgiks on aidata kaasa muutustele ettevõtetes ning meeskondades ning rikastada inimeste elu nii personaalsel kui ka professionaalsel tasemel läbi meeskonnatöö, koolituste ning kogemusliku õppimise. Antawaya Groupi meeskonnas töötavad spetsialistid, kellel on kogemused nii siseruumides kui ka väljas läbiviidavate korporatiivürituste, ulatuslike mitmepäevaste koolitusprogrammide, interaktiivsete ärisimulatsioonide ning erinevate meeskonnatööd arendavate tegevuste korraldamises.

Antawaya Groupis on meie jaoks suureks väljakutseks ja samamoodi ka suureks rõõmuks olla Catalysti võrgustiku liikmeks. Antawaya on ettevõte, mis püüab alati oma klientidele pakkuda unikaalseid ja innovaatilisi kogemusi, mis on ka üheks põhjuseks, miks me ei kahelnud hetkekski, kui me kuulsime Catalyst Globalist ning meile anti võimalus ühineda. Me oleme põnevil väljakutse üle kasutada kõiki Catalysti võrgustiku hüvesid ning tuua need Tšiili turule.”

 

Alfonso Canales, Antawaya Group-i direktor

Kõik Catalyst Globali partnerid läbivad ulatusliku koolituse tagamaks, et Catalysti meeskonnatöö toodete müümisel ning pakkumisel järgitaks ülemaailmselt kõrget standardit. Koostöö ja jagamise vaimus, mille poolest ka Catalyst Globali võrgustik on tuntud, on Alfonso Canales hetkel osalemas põhjalikus töökohakoolituses Austraalia partneri Be Challenged kutsel ning peale seda suundub ta Uus-Meremaale, et töötada koos Team Up Events-iga.

Meil on hea meel, et Tšiilis esindab Catalysti meeskonnatöö tooteid selline hinnatud koolitusettevõte. Alfonso ja Antawaya meeskond on tõeliselt kirglikud tulemuste suhtes, mida meeskonnatöö võib nii ettevõtetele, meeskondadele või indiviididele anda ning usuvad kindlalt Catalyst Globali toodete mõjusse. Me ootame huviga kogemusi ning teadmisi, mida Antawaya Group toob meie Catalysti ülemaailmsesse meeskonnatöö professionaalide kogukonda.”

 

Guy Baker, Catalyst Globali tegevjuht