19. aprill 2017

BlueHat Groupi likvideerimisteate järgselt kasutas maailma suurim meeskonnatöö arendamise võrgustik, Catalyst Global võimalust muudatuste tegemiseks Suurbritannias.

 

„Me oleme väga üllatunud kuuldes uudist BlueHat Groupi likvideerimisest, eriti arvestades seda, et Catalyst Globali meeskonnatöö toodete müük on olnud Suurbritannias viimase viie aasta jooksul väga tugev. Gatalyst Globalil on nüüdseks ülemaailmselt üle 45 partneri. Meiega oldud aja jooksul oli BluHat järjepidevalt võrgustiku 5 parima sooritaja hulgas.”, ütles Catalyst Globali äriarenduse osakonna juht Mark Davenport. „See on pettumust valmistav uudis. Aastate jooksul arenesid meil BlueHat Groupi töötajatega väga head suhted, neil oli väga kogenud ja suure teadmiste pagasiga meeskond. Halvast juhtimisest põhjustatud tegevuse lõpetamine on meie valdkonnale suureks kaotuseks.”

BlueHat Group on olnud alates 2011. aastast Catalyst Globali meeskonnatöö lahenduste eksklusiivne edasimüüja Suurbritannias. 2011. aastal oli BlueHat Group oma suurepärase mainega, kindlakskujunenud kliendibaasiga ning samuti ka tugeva meeskonnaga parimaks valikuks. Me arvame, et mitu äriliselt halba otsust üksteise järel, sealhulgas ürituste korraldamisega alustamine ning teistele turgudele sisenemine juhtis BlueHat Groupi tähelepanu nende põhitegevuselt kõrvale ning nad ei olnud enam võimelised keskenduma meeskonnatöö arendamisele Suurbritannias. See ilmselt viiski neid samm-sammult tegevuse lõpetamise suunas.

Catalyst Global katkestas koheselt BlueHat Groupiga oma eksklusiivse Suurbritannia litsentsi, kui nendeni jõudsid uudised tegevuse lõpetamisest. Kuid muutustega kaasnevad uued võimalused.

„Me oleme Catalyst Globalis nüüdseks Suurbritannia territooriumi uuesti määratlenud ning anname oma uuest Šotimaa partnerist teada lähinädalate jooksul,” märkis Davenport ootusrikkalt.

Davenport mainis samuti, et Catalyst Global peab kõnelusi mitmete tuntud ettevõtetega, kes võistlevad selle nimel, et saada toodete müügi- ning edastamisluba Inglismaal. Ta kinnitab kõigile Suurbritannia klientidele, et ükski BlueHat Groupi endistest juhtidest või uutest kooslustest, kus need juhid on esindatud, ei saa enam pakkumist Catalyst Globali toodete edasimüügi õigusele Suurbritannias. 

Catalysti Inglismaa litsentsi saamiseks on taotluste esitamine lõppenud ning lõplik otsus tehakse järgmise kahe nädala jooksul. Davenport lubab, et pikalt oodanud klientide jaoks, kes on viimase 30 aasta jooksul hinnanud Catalyst Globali terviklikku, põhjalikult uuritud ning hästi kavandatud meeskonnatöö arendamise programme nii ühekordse meeskonnatöö arendamise tegevusena kui integreeritud osana nende üldisest inimressursi strateegias, saavad varsti oma tavapärase äritegevusega jätkata.