2. detsember 2013

Catalyst Globali meeskonna jaoks on olnud hämmastav aastalõpp. Tervitades kolme uut partnerit, kes on lisandunud meie võrgustikku, näitab see jällegi tõestust selle kohta, et Catalysti paindlik litsentsipakett on atraktiivne paljudele iseseisvatele meeskonnatööga tegelevatele ettevõtetele.

meeskonnale Conquistar-is, kes on eksklusiivse litsentsi omanikud terves Brasiilias. Conquistar on löönud käed San Paulo koolitus- ning arendusettevõttega Integracao ning nüüdsest pakuvad nad Brasiilias parimaid personali ja meeskonnatöö arendamise teenuseid.

Jätkates eksootiliste kohtadega, oleme samuti saanud endale partneri Curacaos, mis viib Catalysti meeskonnatöö võrgustiku Kariibi mere piirkonda! Inimkapitalile keskendunud ettevõte D&I on ära kasutanud meie uut pronksitaseme liikmelisussüsteemi, mis võimaldab väiksematel turgudel tegutsevatel meeskonnatöö arendamisega tegelevatel rühmadel pakkuda teatud kindlat valikut Catalysti meeskonnatöö lahendusi. Meil on hea meel tervitada Daniel Corsenit ja tema meeskonda D&I-s.

Liikudes natuke põhjapoole, kuid säilitades troopilist hõngu, oleme samuti laiendanud oma tegevust Ameerika Ühendriikides. Innukas Sharon Fisher Play With A Purpose-st ei tahtnud Catalysti rongist maha jääda. Olles ise loominguline spetsialist, leidis Sharon mitmeid unikaalseid Catalysti meeskonnatöö programme, mis lisavad väärtust juba olemasolevale Play With A Purpose tooteportfellile.

Kõik kolm ettevõtet ühinesid meie võrgustikuga just õigel ajal, et ühineda meie detsembris toimuva konverentsiga ‘GO GLOBAL’, kus neil on võimalus luua uusi suhteid ning jagada ideid teiste sarnase mõtteviisiga meeskonnatöö professionaalidega.