11. veebruar 2015

Catalyst Bulgaaria, kes on varasemalt tuntud kui GEA Events, esitles end esmakordselt 11. veebruaril 2015 Sofias asuvas Hiltoni Hotellis toimunud personalivaldkonna üritusel.

HR Industry on Bulgaarias ainuke mess, kus näidatakse ning pakutakse personalijuhtidele mõeldud tooteid ning teenuseid. Ürituse korraldas JobTiger koos MetLife-i finantsilise toega.

Catalyst Bulgaaria kasutas võimalust oma uue brändi esitlemiseks. Varasemalt tuntud GEA Eventsina, viisid nad Catalysti brändi kaasamiseks hiljuti läbi rebrändingu, et sillutada tee partnerluseks Catalyst Globali Teambuildinguga, mis on maailma suurim meeskonnatöö arendamisega tegelevate ettevõtete võrgustik. Catalyst Bulgaaria messiboks sai HR Industryl väga suur tähelepanu ning ürituste korraldamisega kursis olevad inimesed on väga põnevil, et neil on nüüdsest võimalik ligi pääseda Catalyst Globali tunnustatud ja innovaatilistele meeskonnatöö lahendustele ka Bulgaarias.

Ürituse avasid ametlikult JobTigeri juhataja Svetozar Petrov, töö- ja sotsiaalpoliitika ministeeriumi tööturu ja tööjõu liikuvuse juhtimispoliitika direktor Elka Dimitrova ja MetLife-i ärilahenduste direktor Ivaylo Peev.

Päeva jooksul esitlesid oma uusi teenuseid ning kohtusid oma klientide ning äripartneritega 44 ettevõtet, kes tegelevad värbamistega, auditeerimisega, koolitamisega, meeskonna arendamisega, personali allhankega, elu- ja tervisekindlustustega, ajutiste töökohtade pakkumise, tööalase tervisega, konsultatsiooniga ja mitmete muude valdkondadega.

Messi külastas üle 400 inimese, kelle seas oli nii ettevõtte tegevjuhte, personalijuhte kui ka lihtsalt personalivaldkonna uuendustest huvitatud inimesi. Kõik külastajaid said HR Industry 2015 tasuta kataloogi, mis sisaldas juhtivate personaliettevõtete tutvustusi ja tooteportfelle.

Messi lõppedes ütles JobTigeri juhataja Svetozar Petrov: „Mul on väga hea meel, et me olime võimelised pakkuma inimestele päevakohaseid ning neid huvitavaid teemasid”.