4. juuni 2016

Eventology avas 1. juunil oma kontori Torontos, et teenindada paremini Ida-Kanada turgu. Peakontoriga Vancouveris, on Eventology juba neli aastat korraldanud üritusi üle Kanada ning Toronto kontori avamine võimaldab ettevõttel paremini teenindada Ida-Kanada kliente tänu näost-näkku kohtumiste ja ürituste eelse toimumiskohtade külastamisega.

Eventology kontorit hakkab juhtima Julie Scott, kes on eelnevalt töötanud juhendajana ning Biz Eventsi ürituste- ja turundusjuhina Pärsia lahe piirkonnas enne, kui otsustas tagasi Kanadasse naasta, et jätkata oma ärikorralduse (MBA) õpinguid. Sündinud ja kasvanud Nova Scotias Halifax-is, räägib Scott ladusalt nii prantsuse kui ka inglise keeles.

Kuna Kanada on üks maailma suurimaid riike, siis võimaldab meie uus kontor pakkuda meie ülemaailmselt auhinnatud teenuseid klientidele konkurentsivõimelisema hinnaga. Mul on hea meel, et Julie juhib meie kontorit Kanada idaosas. Tema kogemused, dünaamiline isiksus, detailne tähelepanu ja teadmised idapoolsete provintside ärikliimast tugevdavad meie positsiooni olles maailmatasemel korporatiivsete meeskonnatöö arendamise pakkujad Kanadas,” ütles Eventology tegevdirektor Alexandra Pett.

Eventology pakub ürituspõhiseid lahendusi korporatiivgruppidele üle Kanada, aidates ettevõtetel arendada oma meeskondi läbi tegevuste, mis motiveerivad, parandavad kommunikatsiooni ning inspireerivad loovust. Ettevõtte üritusteenused hõlmavad preemiaüritusi, konverentside korraldust, seltsivaid üritusi ning nii vastuvõttude kui ka reiside korraldamist.

Eventologyl on Kanadas Catalyst Globali korporatiivsete meeskonnatöö toodete eksklusiivsed õigused. Rohkem kui 25 aasta tagasi asutatud ettevõte kasutab meeskonnatöö arendamise tegevuste loomiseks, mis mõjuvad positiivselt meeskonna kultuurile ning tagavad neile püsivad tulemused, intelligentse mängudisaini mõjuvõimu. Catalyst Globali tooteid müüakse ning pakutakse läbi Catalyst Globali partnerite võrgustiku, millel on esindajad rohkem kui 40 riigis ning mis on suurimaks taoliseks võrgustikuks maailmas.