27. november 2015

Oleme Catalyst Globalis väga põnevil, et saame oma globaalset haaret laiendada ka Saksamaale tänu Spielgestalter-ile, kes on meie eksklusiivne partner.

„Spielgestalter", mis tähendab eesti keeles „mängijat” asutati 2013. aasta jaanuaris Markus Ruese ja René Witteki poolt. Asudes Kölni kesklinnas ning olles seejuures lähedal ka Düsseldorfile, Bonnile, Aachenile, Ruhri linnastule ning Frankfurdile, on Spielgestalteril võimalik Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi pakkuda üle terve Saksamaa.

Spielgestalter on Saksamaal tuntud tahvelarvutipõhiste orienteerumisürituste korraldajana ning oma ülipopulaarse siseruumides läbiviidava meeskonnatööd arendava ürituse, Beat the Box ehk Ava kohver poolest, mida on vähem kui pooleteist aastaga mängitud juba üle 2500 korra rohkem kui 2500 mängija poolt.

Meil on hea meel teha järgmine samm Catalyst Globaliga koostöös. Läbi Catalyst Globali võrgustiku on nüüd Spielgestalteril võimalik pakkuda saksa klientidele veelgi professionaalsemaid ning uuenduslikumaid meeskonnatööd arendavaid programme. See annab meile võimaluse arendada Spielgestalter järgmise paari aastaga Saksamaa juhtivaks loomingulisi meeskonnatöö lahendusi pakkuvaks ettevõtteks!

Spielgestalteri asutajaliige René Wittek

 

Samuti on meil hea meel, et Beat the Box on lisatud Catalyst Globali meeskonnatöö lahenduste tootevalikusse ning on alates 2016. aasta jaanuarist saadaval üle terve maailma. Beat the Box on meeskondlik võidusõit ajaga, kus osalejad peavad olema loomingulised ja koostöövalmid, ning Catalysti abiga saame sellega raputada kogu maailma!

Spielgestalteri asutajaliige Markus Ruese