23. juuni 2015

Catalyst Globalil on hea meel laiendada oma globaalset haaret ning jõuda imelisse Mehhikosse Ladina-Ameerikas tänu Grupo Quilova-le, kes on sõlminud eksklusiivse litsentsi Catalysti meeskonnatöö lahenduste müümiseks ning levitamiseks.

Catalyst Mehhikot juhib Grupo Quilova, mille eesotsas on Gabriel Quijano, Cecilia Lopez ning Sonia Peña, kes tegutsevad Mehhikos Monterrey linnas. Monterrey on Mehhiko tööstuslik ärikeskus ning on suurepäraseks asukohaks korraldamaks meeskonnatööd arendavaid tegevusi üle kogu Mehhiko. Monterreyst on võimalik jõuda nii MICE valdkonna sihtkohtadeni nagu Mexico City, Guadalajara, Pueblaja Cancun kui ka järjest enam populaarsust koguvate sihtkohadeni nagu Zacatecas, Queretaro ja San Luis Potosi, mis on kõik tuntud konverentside ja ürituste korraldamise sihtkohad.

Catalyst Mehhiko on uhke oma pühendumuse üle pakkumaks lõbusaid ning motiveerivaid meeskonnatööd arendavaid üritusi, mis on spetsiaalselt kohandatud rahuldamaks klientide unikaalseid vajadusi.

Omades üle 15 aastast kogemust nii müügis kui ka turunduses ning juhtides müügitiime üle kolme globaalse regiooni (Ameerikas, Euroopas ja Lähis-Idas), on Catalyst Mehhiko tegevjuhil Gabriel Quijanol ulatuslik kogemustepagas ning arusaam meeskondade dünaamikast ja töötajate kaasamisest. Gabriel juhib väga kogenud ning entusiastlikku meeskonda.

Gabriel usub, et partnerlus Catalyst Globaliga tuli sobival ajal, kuna korporatiivürituste ning MICE turismi turg on Mehhikos tempokalt kasvamas. Koos Catalyst Globali mitmekülgsete tõestatud ning innovaatiliste meekonnatöö lahendustega on Catalyst Mehhiko võimeline rahuldama sellise keeruka turu nõudmisi nii koolitamisel kui ka meeskonnatöö arendamisel.

Catalyst Mehhiko koduleht: www.catalystmexico.com

Meeskonnatööd arendava lahenduse korraldamiseks Mehhikos esitage päring: info@catalystmexico.com