6. juuni 2014

Me jätkame oma laienemist Ida-Euroopas ühendades jõud Rumeenia „ürituste arhitektidega” Universum.

Universum on Rumeenia juhtivaks meeskonnatöö spetsialistiks ning nad on loonud väga tugeva maine, mis tagab et nende poolt pakutavad meeskonnatöö kontseptsioonid on täielikus kooskõlas nende klientide visiooni ja väärtustega.

Meie töö põhineb suurepäraste inimeste ning hiilgavate ideede fantastilisel segul. Meie projektides on kaasatud oma ala eksperdid erinevatest valdkondadest, hõlmates alates inspireerivatest koolitajatest, loomingulistest suhtekorraldajatest ja visuaalsetest kunstnikest kuni disainerite, muusikute ja isegi mustkunstnikuteni. Nüüd, kui meie tootevalikus on ka Catalysti meeskonnatöö lahendused, on meil kõik olemas.

 

Oleme Universumis innovatsiooni liidrid ning oleme hetkel Rumeenia turuliidrid. Olles arendanud turgu, oleme selle samuti avanud ka teistele meeskonnatöö arendamisega tegelevatele ettevõtetele. See on koht, kus näeme strateegilist eelist Catalystiga koostööst. Nad pakuvad meile turul testitud, innovaatilisi meeskonnatöö lahendusi, millega oleme oma konkurentidest alati sammu võrra eespool. Areneval turul mängib kiirus olulist rolli ning Catalyst võimaldas meil sisse panna kiirema käigu.

 

Peale lepingu sõlmimist tuli Catalysti meeskond meid koolitama ning me saime Bukaresti kesklinnas kogeda nende uut aardejahi rakendust Go Team. See oli meie jaoks nii muljetavaldav, et me viisime samasuguse Go Teami mängu juba järgmisel päeval läbi ka Microsoftile korraldatud üritusel!

 

Universumi direktor Cristian Hossu

Lisaks Rumeeniale pakub Universum meekonnatöö lahendusi ka Moldovas ja Serbias.

Meil on hea meel ühendada jõud Universumiga ning luua Catalyst Teambuilding Rumeenia, lisainfot leiate aadressilt: www.catalystteambuilding.ro.