12. aprill 2018

Bratislavas asuv brändide loomise ettevõte Extraordinary on saanud eksklusiivse litsentsi omanikuks levitamaks Catalyst Globali meeskonnatöö tooteid Slovakkias.

Extraordinary Slovakia on kogenud ürituskorraldus agentuur, kes on tegutsenud juba alates 2009. aastast. Neil on H2H (Human to Human) ehk inimeselt-inimesele lahendused ning nad usuvad, et töötajatesse investeerimine on kriitilise tähtsusega nii ettevõtte kasvatamisel kui ka selle tulemuslikkuse parandamisel. Selle saavutamiseks on võtmetähtsusega mõtestatud ühised kogemused nagu meeskonnatööd arendavad tegevused, mis on suunatud mingile kindlale käitumislaadile või tulemustele.

„Me liigume oma klientidega sügavuti konsultatiivse lähenemise suunas ning julgustame neid defineerima oma tõelisi eesmärke. Catalyst Globali mitmekülgne ning tõestatud tootevalik võimaldab meil luua vägagi asjakohaseid meeskonnatöö kogemusi, mis aitavad neil oma eesmärke saavutada,” ütles Extraordinary Slovakia tegevjuht Lubo Tomko. „Me liitusime Catalystiga, kuna me usume mõtestatud meeskonnatöö üritustesse, jagatud teadmistesse ning vastastikuse koostöö mõjuvõimu. Catalysti võrgustik on tuntud oma valdkonna spetsialistide koostöö ning teadmiste jagamise poolest. Meil on au olla selle võrgustiku aktiivne liige. Üheskoos oleme targemad ning suudame rohkem, kui keegi meist üksinda.

Oma hiljutisel koolitusvisiidil Slovakkiasse ütles Catalyst Globali äriarendusjuht Mark Davenport:

Ma olen kindel, et sellise professionaalse ning intelligentse lähenemisviisiga, nagu Extraordinary Slovakia igale oma ettevõtmisele läheneb, viiakse Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi Slovakkias läbi täpselt samasuguste kõrgete standarditega, mille poolest oleme me ka ülemaailmselt tuntud. Me ootame samuti põnevusega värskeid teadmisi ning sisendeid, mida selline professionaalne ning tunnustatud ettevõte toob meie Catalysti kommuunile, millel on nüüdseks lausa 44 partnerit!

Slovakkia ettevõtted ei pea enam kaugemalt otsima - Extraordinary katab kõik nende meeskonnatöö lahenduste ning ürituste soovid ning vajadused. Võtke nendega ühendust juba täna!