20. juuni 2017

Catalyst Global toob uhkusega oma maailmakuulsad meeskonnatöö lahendused Vietnami meeskondadeni.

Sel nädalal läbis Catalyst Vietnami meeskond laiaulatusliku ning põhjaliku koolitusprogrammi. Nad alustasid üksteise ning Catalyst Globali koolitajate tundmaõppimisega läbi meeskonda siduvate ning ergutavate ülesannetega nagu „Helide aeg’’ ja „Teades mind teades sind”. Seejärel osalesid nad vahetult mitmetes Catalyst Globali populaarsemates meeskonnatöö arendamise programmides, sealhulgas „Ava kohver”, „Pinnalaotuses püramiid” ja „Ahelreaktsioon”, keskendudes müügi- ning edasiandmise aspektidele, et tagada Catalyst Globali tipptasemel standardite järgimine.

Catalyst Vietnami hakkab juhtima Truong Van Hoang. Truongil on laialdased kogemused koolitamises, meeskonnatöö arendamises ning samuti turismitööstuses.   

„Vietnamis on kasvav nõudlus intelligentsete tulemustele suunatud koolituste ning meeskonnatöö programmide järgi,“ ütles Truong, „Ma tean samuti, et sellised tooted nagu „Sünergiline meeskond” saavad olema nii riiki sissetulevate ärituristide seas kui ka kohalikel MICE üritustel väga populaarsed.” 

„Sünergiline meeskond” on Catalyst Globali populaarne võistluslik rakenduspõhine aaretejaht. Truongi arvates on see ideaalne meeskonnatöö arendamiseks ning suurepärane viis turistidel ning külastajatel avastada populaarseid reisisihtkohti Ho Chi Min City-s, Hoi An-is, Hanoi ja kaugemal.

Truongi arvamust toetab Cuc, kes on entusiastlik ja elav inimene ja kes usub kindlalt, et meeskonnatöö rikastab suuresti inimeste tööelu ning samaaegselt aitab kaasa ka töötajate säilitamisele ja ettevõtte finantsilisele seisundile. 

„Mul on väga uhke tunne tuua Catalysti meeskonnatöö tooted Vietnami,” ütles Cuc, „Meie meeskonnale meeldis väga läbitud koolitus. See oli väga lõbus ning samas me õppisime sellest väga palju. Need tooted ning lahendused on väga kvaliteetsed ning spetsiaalselt disainitud tagamaks meeskondadele ja ettevõtetele suurepärased tulemused.”

 „Meie uuringud on näidanud, et traditsiooniliselt on Vietnamis meeskonnatöö arendamist seostatud väljas läbiviidavate aktiivsete mängudega, mis pigem keskenduvad sellele, et inimestel oleks lõbus, mitte laiematele tulemustele meeskondade ja ettevõtete vaatepunktist nii lühemas kui ka pikemas perspektiivis,” ütles Catalyst Globali tegevjuht Guy Baker. „Paljud Vietnami ettevõtted on lõpuks hakanud aru saama töötajate heaolu ja nende kaasamise ärilisest tähtsusest ning otsivad professionaalsemaid meeskonnatöö lahendusi, mis oleks lõbusad, kuid palju olulisem peetakse nende püsivat väärtust.”

Catalyst Vietnami meeskond korraldab järgmisel kuul Ho Chi Min City-s agentuuridele ning ettevõtetele mõeldud Catalysti meeskonnatöö lahenduste tasuta esitluse. Koha broneerimiseks saatke e-mail Catalyst Vietnam meeskonnale.