28. juuni 2017

Catalyst Global meeskonnatöö lahendused on nüüd saadaval ka Kreekas tänu kõrgelt hinnatud VISIBLE (Visionary Business Learning) meeskonnale, kes omab selleks ainuõiguslikku litsentsi.

Kasutades tugevat kogemuslikku metoodikat, pakub VISIBLE Kreeka innovatiivseid koolituste ning meeskonnatöö lahendusi, mis on täielikult kavandatud ja kohandatud iga kliendi konkreetsetele vajadustele ning mis tagavad parimad positiivsed tulemused. Oma visiooniga, olla oma klientide arengu lahutamatuks lüliks, arendades pidevalt nende inimressursse ning töökeskkonda, sobib VISIBLE meeskond suurepäraselt Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustikuga.

“Hoolimata majanduslikust  ja poliitilisest ebastabiilsusest on Kreeka olnud kindlalt Catalyst Globali uute partnerit radaril! Viimase kahe aasta jooksul oleme uurinud meeskonnatreeningute turgu Kreekas ning oleme näinud olukorra paranemist, mis viis ka potentsiaalsete partneritega läbirääkimisteni. VISIBLE oli silmapaistev oma pühendumisega nii koolituste kui ka meeskonnatöö osas, oma tervikliku lähenemisega ning põhjalike teadmistega Kreeka turust,” kommenteeris Catalyst Globali äriarenduse juht Mark Davenport.

VISIBLE on pühendunud sidusgrupp oma klientide ettevõtetes ning on kindlaks juhiks saavutamaks kõige paremaid lahendusi, mis lähtuvad iga kliendi unikaalsetest vajadustest. VISIBLE meeskond on väga elevil, et nad saavad hakata klientidele pakkuma ülemaailmselt edukaid Catalysti meeskonnatöö lahendusi.

 “VISIBLE loodi pakkumaks innovatiivseid koolituslahendusi, mis on täielikult kavandatud ning kohandatud lähtuvalt ettevõtte või organisatsiooni vajadustele. Meil on kindel uskumus, et meeskonnatöö tegevused mitte ainult ei arenda töötajate koolitamist, vaid aitavad ka inimestel üksteist tundma õppida, luua kolleegide vahel tugevamaid sidemeid ning samuti veeta koos lõbusalt aega. Meie meeskonnatöö lahendused kasvavad aasta-aastalt järjest tugevamaks ning me otsustasime VISIBLE viia järgmisele tasemele ning teha koostööd selle ala parimate asjatundjatega – Catalyst Global-iga. Kombineerides meie teadmised ning kogemused Catalyst Globali omadega, saame oma klientidele pakkuda innovatiivseid ja loomingulisi kogemuslikke lahendusi ning pakkuda neile kõige meeldejäävamat ning unikaalsemat koolituskogemust,” ütles Eleana Katsimi VISIBLE-st.

VISIBLE meeskond osales eelmisel nädalal oma Ateena kontoris Catalyst Global-i koolitusel.

“Meil oli suur rõõm, et Mark ja Rob koolitasid meid olema osaks Catalyst Globali maailmast. Meile väga meeldis nende entusiasm, nende poolt jagatavad teadmised ning samuti nende sõbralik suhtumine ja professionaalsus,” kommenteeris Eleana.

Catalyst Global tootejuht Rob Yeung ütles treeningu kohta järgmist:

“See läks suurepäraselt. Visible meeskonnas on väga  entusiastlikud ja intelligentsed inimesed, kes mõistsid kiiresti Catalysti meeskonnatöö lahenduste kontseptiooni. Näiteks töötasid nad selliste Catalyst Globali juhtivate meeskonnatöö lahendustega nagu Kihutamisvajadus, Sünergiline meeskond, Meisterlikkuse olemus  ja Pinnalaotuses püramiidipusle. Ma tean, et Catalyst Kreeka aitab saavutada tulemustest orienteeritud meeskonnatöö tipptaseme nii Kreekas tegutsevatel kohalikel kui ka rahvusvahelistel ettevõtetel. Soovin neile kõiges edu.”