15. jaanuar 2015

UPAS Agency, Leedu üritusturundusagentuur, hakkab 2015. aasta algusest pakkuma Catalysti meeskonnatöö ja motivatsiooni lahendusi ka Eestis. Tagamaks teenuste kõrget kvaliteeti, asub Eestis tööle kohapealne projektijuht.

Leedus on UPAS Agency üks tugevamaid üritusturundusagentuure turul ning nõudlike klientide jaoks tuntud meeskonnatöö lahenduste pakkuja. 2015. aastal otsustas UPAS Agency laieneda ning hakata pakkuma Catalysti meeskonnatöö ja motivatsiooni lahendusi ka Eestis ja Lätis. 

Eestis hakkab UPAS Agency pakkuma 17 erinevat lahendust ning nende hulgas nii interaktiivseid meeskonnamänge, ärisimulatsioone, konverentside ergutajaid jpt. Laiahaardelise portfoolioga, mis hõlmab Catalysti rahvusvaheliselt tunnustatud meeskonnatöö lahendusi, suudab UPAS Agency teenindada igas suuruses gruppe - nii 10 kui ka 1000 osalejaga sündmustel on kvaliteet ja originaalsus tagatud!

Eestis asub tööle ka kohapealne projektijuht. Kadri Armas on aastaid töötanud erinevates turismiettevõtetes, sealhulgas viimati ürituste juhina. Catalysti teenuste kvaliteedi Eestis tagavad seega nii Kadri Armase eelnevad kogemused kui ka läbitud Catalysti koolitused. 

Lisainformatsiooni saamiseks palun võtke ühendust kohapealse projektijuhi Kadri Armasega e-postil info@catalystteambuilding.ee või külastage kodulehte www.catalystteambuilding.ee.