Catalyst Teambuilding Austraaliaga, mis sai võimalikuks tänu eksklusiivsele partnerlusele BeChallenged-iga. " /> Catalyst Teambuilding Austraalia alustab tegevusega - Catalyst Estonia

21. august 2012

Novembris 2011 tuldi välja Catalyst Teambuilding Austraaliaga, mis sai võimalikuks tänu eksklusiivsele partnerlusele BeChallenged-iga.

See energiline meeskond on läbi viinud palju erinevaid meeskonnatöö lahendusi, millest hiljutisemad on näiteks 650 pealisele juhtidest koosnevale meeskonnale korraldatud Pinnalaotuses Vormel 1 ning 450 Telstra delegaadile korraldatud Detailne üldpilt.

„Me tahame olla teie moodi ” – See oli fraas, mis Catalyst Teambuilding UK kliendid korduvalt laususid, jälgides meie meeskonda 20 aasta jooksul meeskonnatööd arendavate ürituste läbiviimisel, olles suurepäraseks näiteks meeskonnatöö toimimisest tegevuses. Meil on olnud harva selline rõõm ja nauding töötada kõrvuti teise ettevõttega, kes on üles näidanud samasugust energiat, pööranud olulist tähelepanu detailidele ning tundnud rõõmu oma ametist.

Enne kui kõik meie teised suurepärased litsentsiomanikud toolilt püsti hüppavad ja hüüavad „Aga meie!”, olgu öeldud, kuna see meeskond pesitseb Austraalias, on meil olnud võimalus olla rohkem seotud ja n-ö käed külge panna ning Ryanil ja Guyl on olnud võimalus nendega koos töötada mitmel meeskonnatööd arendaval üritusel.

„See kõik toob meelde väga palju mälestusi,” on Guy mitmeid kordi öelnud, kui ta on jälginud selle noore meeskonna ja ettevõtte tegemisi. Uues vormis olev BeChallenged, mille eesotsas on Oliver (aka Ogs) ja Kingsley (aka Kingo), on veidi üle aasta vanune. See meeskond on väga entusiastlik, sarnanedes mõnevõrra spordimeeskonnale ning lisaks kindlustab nende seljatagust põhjalikud teadmised ürituste korraldamise valdkonnast. Tänu sellele ei ole üllatuseks, et nende edu on nii nakkav ning nende kliendid soovivad nende moodi olla.

Kõigel sellel on kindel alus ning arusaam kogemuslikust õppimisest ning Austraalia ürituskorralduse valdkonnast. Hoidke alt vanakoolimehed, need tüübid on suurepärased ning muutuvad aina paremaks!