19. jaanuar 2012

Oleme ühendanud jõud pehmete väärtuste koolitusettevõttega Acewood, kellel on nüüd ametlik litsents pakkumaks Catalysti meeskonnatöö lahendusi Pekingi, Chengdu Shi ja Chongqingi linnas.

Meil on väga hea meel tutvustada Acewoodi Catalyst Teambuilding kogukonnale. Hiinal on väga tähtis koht meie järjepidevas ülemaailmses laienemises. Olles esindatud Pekingi, Chengdu Shi ja Chongqingi linnas tänu Acewoodile ning Shanghais tänu Team Building Aasiale, tähendab, et oleme Hiinas meeskonnatöö lahenduste pakkumises esirinnas. Koos juba ennast sissetöötanud Aasia partneritega, kes pakuvad laia valikut meie meeskonnatöö lahendusi, pakub uus Pekingi baas meie klientidele paremat kättesaadavust ning kuluefektiivsemaid üritusi, mille tarbeks ei pea nad enam kaugele sõitma. 

„Acewoodis suhtume me kommunikatsiooni arendamisse suure kirega – olgu selleks siis meediakoolitus, esinemisoskuse, ekspromptsete kõnede tegemise, kuulamisoskuse, kultuuridevahelise suhtlemise või teiste pehmete väärtuste treenimine. Catalysti meeskonnatöö lahendused täiendavad meie olemasolevat tootevalikut ning võimaldavad meil kiirelt pakkuda laia valikut dünaamilisi meeskonnatöö tegevusi.

Meid tõmbas Catalysti poole, kuna neil on suurepärane tootearendusprogramm, kus nad mõtlevad järjepidevalt välja uusi tooteid ning samuti käivad nendega kaasas ka koolituspaketid, mis võimaldavad meil nendega kaasas käia ning uusi tegevusi koheselt ka oma klientidele pakkuda. Mis puutub meeskonnatöö arendamise toodete keerukusse Hiina turul, siis selles osas on kõik veel üsna lapseeas ning koostöö Catalystiga viib meid kindlalt konkurentsi esirinda.”

 

Acewoodi juht Linda Lee selgitab, miks Catalyst on Acewoodile oluline