2. mai 2013

Globaalne laienemine on 2013. aastal on meie peamiseks suunaks ning seega tutvustame teile uhkusega järgmist ettevõtet meie meeskonnatöö lahenduste pakkujate võrgustikus – Engage Group.

„Minu inspiratsioon Catalysti litsentsi saamiseks tuli tihedast koostööst Dubais baseeruva biz-ability-ga. Nii nagu Engage-lgi, on neil väga tugev koolitus- ja arendusmudel ning nad kasutasid Catalysti meeskonnatöö lahenduste litsentsi, et luua uus ärisektor: biz-events.

 

Me oleme oma piirkonnas tuvastanud vajaduse veelgi loovama lähenemisviisiga meeskonnatööd arendavate lahenduste järele ning meie eesmärk on kasutada Catalysti interaktiivseid ärisimulatsioone täiustamaks meie programme ning dubleerida biz-eventsi edu. Catalysti litsents võimaldab meile kohese ligipääsu meeskonnatöö lahenduste n-ö turuvalmis paketile ning nende toele.

 

Engage omab ulatuslikke kogemusi ümberkujundavate sekkumiste,   juhtivmeeskondade arendamise, talendi kasvatamise, organisatsiooni suutlikkuse suurendamise ja muutuste juhtimise algatamise planeerimisel ning juhtimisel. Nüüd, olles varustatud Catalysti lahenduste portfoolioga, saame pakkuda tõeliselt laiaulatuslikke ning põhjalikke lahendusi.”

Engage-i direktor Matthew Morgan-Jones selgitab, miks nad otsustasid liituda Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustikuga.

 

Kui soovite saada rohkem informatsiooni Engage kohta või soovite Tansaanias, Ugandas, Lõunda-Sudaanis, Rwandas või Burundis korraldada meeskonnatöö üritust, külastage www.engage.co.tz ning www.catalystteambuilding.co.tz.