2. mai 2012

Toomaks Catalysti meeskonnatöö lahendused Indiasse, sõlmis Catalyst Bangalores lepingu uue põneva partneriga d'frens.

Nii nagu nende nimigi vihjab, on d'frens grupp vanu sõpru, kes kohtusid 90-ndatel üheskoos Bangalores õppides. Olles sõbrad üle 20 aasta ning töötades koos üle maailma, tuli neil idee luua oma ettevõte.

Nende MBA kraadid on aitasid neil koostada tugeva äriplaani ning eesmärgiga luua ainulaadne (pange tähele, et d'frens võib samuti hääldada kui "difference", mis tähendab erilisust või ainulaadsust!) töötajaid kaasavaid praktilisi ja kogemuslikke lahendusi  pakkuv ettevõte, sündiski 2005. aastal d'frens.

Tänasel päeval tunnustatakse üle kogu India d'frensi loovust, kohandatavaid lahendusi ning nende võimet pakkuda meeskonnatööd arendavaid programme, mis võtavad arvesse ettevõtete vajadusi. See grupp on väga andekas ning leidlik. Oli ainult aja küsimus, kuna India kõige loovam meeskonnatöö arendamisega tegelev ettevõte ühendab jõud Catalyst Globaliga. Väga lühikese aja jooksul on nad edukalt läbi viinud juba mitmeid meeskonnatööd arendavaid tegevusi Catalysti tootevalikust ning samuti ootame pikisilmi, et saaksime ka nende loomingut oma globaalses võrgustikus levitada.

Meeskonna kontor asub Bangalores, mis võimaldab neil lihtsasti ligi pääseda Goa konverentsiturule. Seejuures veedavad nad suuresti aega ka Delhis ja Mumbais ning loomulikult on nad valmis korraldama meeskonnatöö lahendusi ka mujal üle India.

Catalyst Globalil on hea meel ühineda ühe maailma kõige kiiremini kasvava turuga ning ootame põnevusega oma koostööd d'frensi meeskonnaga.

Külastage Catalyst Teambuilding India kodulehte.