3. aprill 2012

Meie globaalne võrgustik laieneb taaskord ning meil on hea meel tervitada Xtreme.ie-d, kes on nüüdsest Catalysti meeskonnatöö lahenduste ainsaks pakkujaks Iirimaal.

Xtreme.ie on viimase kolme kuu jooksul juba kolmas meeskonnatöö arendamisega tegelev ettevõtte, kes on auga välja teeninud ning omandanud Catalysti litsentsi.

„Meie litsentside edukus põhineb koostöös usaldusväärsete ettevõtetega, kellel on juba väljakujunenud kliendibaas ning kelle teenuste pakkumise kvaliteet on järjepidev. Xtreme.ie sobib suurepäraselt sellise profiiliga.”

 

Catalyst Globali juhataja Ühendkuningriikides , Mark Davenport selgitab, miks osutus Xtreme.ie valituks

Xtreme.ie on Iirimaa juhtiv seikluste ja meeskonnatöö arendamisega tegelev ettevõte, tegutsedes juba alates 2003. Oma mitmete püsivate baasidega, pakuvad nad nii ettevõtetele kui ka tavagruppidele näiteks off-road elamusi, kõrgustes köitel turnimist ning palju teisi põnevaid pakette.

Olles üle elanud keerulisi majandustingimusi, on Xtreme.ie suutnud kasvada kõikides oma ärivaldkondades, sealhulgas arendanud ka mobiilse meeskonnatöö lahenduste teenuse. Just selles valdkonnas on Xtreme mõistnud meiega litsentsi sõlmimise eeliseid. Kohene ligipääs Catalysti unikaalsele meeskonnatöö lahenduste tootevalikule võimaldab neil pakkuda mitmekesiseid lahendusi ning võimalusi konverentside ja kohtumiste korraldamisel. Meie keskendume tootearendusele ja nemad müügile ning ürituse läbiviimisele.

Ühendkuningriikides esindab Catalysti kaubamärki edukalt Bluehat. Uue kontori lisandumisel Iirimaale, tugevdame oma positsiooni Euroopas veelgi. Meie tuntud ettevõtetega kliendibaas ootab Catalystilt meeskonnatöö lahenduste pakkumise järjepidevust erinevate riikide vahel. Meie ressursside ja ande jaotamine võimaldab pakkuda olulist kulude kokkuhoidu klientidele, kes soovivad rahvusvahelisi meeskonnatöö lahendusi.

Tutvumaks lähemalt Xtreme.ie meeskonnaga ning Catalysti tegemistega Iirimaal, külastage  Catalyst Teambuiding Iirimaa kodulehte.