18. mai 2011

Catalyst Globalil on hea meel teatada, et Bluehat UK-le on antud eksklusiivne litsents Catalysti toodete müümiseks Ühendkuningriikides. Omades järjest kasvavat ülemaailmset litsentseeritud partnerite võrgustikku, annab Catalyst Global uhkusega teada oma partnerlusest auhinnatud meeskonnatöö arendamisega tegeleva ettevõttega Bluehat UK.

MÄRKUS: Peale Bluehat Gropi likvideerimise teadaannet on Catalyst Global nende litsentsi tühistanud. Ühendkuningriikides meeskonnatöö lahenduste korraldamise kohta informatsiooni saamiseks külastage palun Catalyst Ühendkuningriikide kodulehte

Catalyst Ühendkuningriikide ümberkujundamine sattus ajale, kui Bluehat andis teada oma rekordilistest tulemustest. Bluehat UK tegevdirektor Tim Shepley ütles: 

„Catalyst on oma fantastilisi meeskonnatöö lahendusi arendanud juba 21 aastat ning meil on hea meel, et saame nende üritusi edastada enda omade kõrval ka Ühendkuningriikides. Kliendid tahavad olla kindlad, et ürituskorraldusettevõtted mõistavad nende vajadusi ning pakuvad nende eripärastele meeskondadele õigeaegselt sobivaid lahendusi. Catalysti pikaaegse kogemuse lisamine meie enda kogemusele võimaldab meil seda kõike paremini mõista.”

Charlotte Cornwallist saab Ühendkuningriikide müügijuht ning ta loodab jätkata tugevate suhete loomist nii agentuuride kui ka äriklientidega.

„See on meeskonnatöö arendamise jaoks väga põnev aeg, kuna klientidel on nüüd võimalik saada kasu Catalysti ja Bluehati koostöö loomingulisest jõulisusest. Me loodame oma klientidele pakkuda ühistest kogemustest saadavat kasu, mis on selles ärivaldkonnas üsna haruldane.”

Charlotte Cornwallis

Fiona Cravenil on Catalysti lahenduste pakkumises 11-aastane kogemus ning temast saab Ühendkuningriikide ürituste juht.

Töötades koos Bluehati ürituste korraldamise meeskonnaga, saame me klientidele, kes võtavad meeskonnatöö arendamise tegevusi tõsiselt, pakkuda veelgi tugevamaid lahendusi. Me jagame ühist filosoofiat kogemuslikust õppimisest ning mõlemad meeskonnad on arendanud väga edukaid ja unikaalseid tooteid.

 

Fiona Craven

Partnerlus tähendab Bluehati jaoks ka võimalust jagada oma lahendusi läbi Catalyst Globali globaalse võrgustiku. „Omades kontoreid Euroopas, USA-s, Aasias, Austraalias, Aafrikas ja Lähis-Idas, on klientidel üle terve maailma ligipääs Bluehati ning muidugi ka Catalysti toodetele.” ütles Catalyst Globali direktor Mark Davenport. „See on kasulik klientidele, kes soovivad edasi anda ühtset globaalset sõnumit nii meeskonnatöös, meeskonna koolitamises kui ka meeskonna tulemuslikkuses. Ootame samuti põnevusega üheskoos uute toodete arendamist, mida me saaksime ülemaailmselt pakkuda.”