7. veebruar 2017

Catalyst Global teatab eksklusiivsest partnerlussuhtest Agence Synergy-ga müümaks ning pakkumaks Catalysti meeskonnatöö tooteid Tuneesias.

2010. aastal asutatud Synergy on juhtiv üritusekorraldusega tegelev ettevõte, kes pakub korporatiivklientidele eritellimusel kohandatud preemiareiside, koosolekute, kohtumiste ja ürituste lahendusi Tuneesias ja ka mujal. Aastate jooksul on Synergy saanud tuntuks oma asjatundlikkuse poolest pakkudes sihipäraseid tulemusi erinevates valdkondades nagu ürituste planeerimine, kongresside korraldamine, preemiareiside- ja preemiaprogrammide, tooteesitluste ja kohtumiste juhtimine. Tänasel päeval keskenduvad nende teenused aitamaks ettevõtetel mõista, et nende äritegevuse edukus sõltub nii töötajate, partnerite kui ka klientide kaasamisel ning inspireerimisel, kuna just nende kaudu on võimalik suurendada tulemuslikkust. Sellise tõekspidamisega oli Synergy jaoks järgmiseks loomulikuks sammuks enda kehtestamine Tuneesia juhtiva meeskonnatöö arendajana.

 

Olles tegutsenud rohkem kui seitse aastat, on Synergy-s meie suurimaks sooviks saada meeskonnatöö arendamise valdkonnas piirkondlikult tähtsaks mängijaks. Liitumine kaua tegutsenud usaldusväärse Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustikuga aitab kõvasti kaasa meie finantsvõimendusele ning seeläbi aitab arendada ettevõtet ning olla meil vastavuses Põhja-Aafrika ülikiirelt kasvava turunõudlusega. Seepärast oleme me väga uhked, et meil on võimalus saada osaks Catalyst Globali võrgustikust, kellega me jagame äris ühiseid väärtusi ning ootame huviga tulevikus ühiste eesmärkide saavutamise tähistamist.”  

Ghazi Cheikhrouhou, asutaja

 

Eksklusiivne võrgustiku liikmelisus annab Synergyle ligipääsu Catalysti tõestatud meeskonnatöö lahendustele, põhjalike koolituste, müügi- ja turundusmaterjalidele ning laiapõhjalisele teadmiste portfooliole. Samuti ka suurepärase võimaluse teha koostööd meeskonnatöö arendamise, koolitamise ja MICE ettevõtetega üle terve maailma.

 

Me oleme Catalyst Globalis väga põnevil, et veel üks väga hea ning võimekas ürituskorraldus ettevõte on liitunud meie ülemaailmse meeskonnatöö võrgustikuga. Koostöö Syneryga annab mõista kasvavast trendist, et üha enam ürituskorraldusega tegelevaid ettevõtteid saab aru meeskonnatöö arendamise olulisusest ja soovivad seda oma klientidele pakkuda ning samuti Catalysti meeskonnatöö võrgustiku kasuteguritest.”  

Mark Davenport, Catalyst Globali äriarenduse juht

 

Synergy motoks on „Disainida ning tuua ellu teistsugused üritused, mis ületavad klientide ootusi. Tuhanded inimesed üle maailma, kes igal aastal kogevad Catalysti meeskonnatöö lahendusi, teavad, et meile meeldib oma klientide ootusi ületada, seega oleme Agence Synergy näol leidnud endale ideaalse koostööpartneri.