19. august 2015

Catalyst Globalil on hea meel teatada uuest partnerlusest Challenge Groupiga, kellele on antud eksklusiivne litsents Catalysti meeskonnatöö lahenduste müümiseks ning levitamiseks Iisraelis.

Challenge Group on väga mitmekülgne meeskonnatöö arendamise ja koolitamisega tegelev ettevõte. Oma Tel-Avivis asuva peakontoriga pakuvad nad lõbusaid ja motiveerivaid meeskonnatöö lahendusi üle kogu Iisraeli.

Challenge Group on uhke, et suudab pakkuda tipptasemel elamusi ning kutsub inimesi üles, et nad laseksid ennast vabaks ning lõbutseksid! Nende professionaalsed ja pühendunud töötajad, kes armastavad olla õues ning kellel on kirg surfamise, suusatamise, ratsutamise, aerutamise ning lõpmata paljude muude seikluslike tegevuste vastu, on täielikud eksperdid, mis puutub lõbusate ning ainulaadsete väljas veedetud päevade programmi loomisesse ning kokkupanekule, mis kaasavad nii innovaatilisust kui ka loovust ning samal ajal naerdes ning lõbutsedes kogu päeva jooksul!

10 aastat tagasi kahe venna, Assaf ja Liron Yakobi poolt asutatud ettevõte keskendus algselt väikeste gruppide välikoolitustele. Omades nii ärikonsultatsioonide kui ka Iisraeli armee kogemust, arenesid nad kiirelt edasi ning kohandasid oma meeskonnatööd arendavad tegevused ka suurematele korporatiivüritustele sobivaks. Tänaseks päevaks on nad korraldanud ülisuuri üritusi tuhandetele inimestele, sealhulgas viisid nad läbi ka Iisraeli esimese takistusega võidusõidu festivali (pildil), mille raames jooksid 5000 inimest läbi metsa, kus oli palju muda ning hullumeelseid takistusi!

Asutajaliige ning tegevdirektor Assaf näeb Catalyst Globaliga partnerlust põneva võimalusena pakkuda maailma kõige innovaatilisemaid ning tõestatud meeskonnatöö programme ning tegevusi Iisraeli turul.

„Oleme väga uhked, et meil on võimalus olla üha laieneva Catalysti meeskonnatöö võrgustiku liikmeks ning me ootame põnevusega koostööd ning kogemuste jagamist sarnase mõtteviisiga inimestega, kes tegelevad samas valdkonnas üle terve maailma. Me usume kindlalt, et Catalysti tooted toovad Iisraeli meeskonnatöö arendamise turule uue dimensiooni ning me oleme pühendunud hoidmaks lahenduste kliendile soovide järgi kohandamise ja läbiviimise kõrget standardit, mis tagavad klientidele püsivad tulemused. Nii nagu Catalyst Globali meeskonnale, meeldivad ka meile väljakutsed, oleme meeskonna mängijad ning meile meeldib naerda ning lõbutseda!

Assaf Yakobi, Challenge Groupi tegevdirektor

 

Partnerlus Challenge Groupiga on strateegiliseks sammuks, mis tagab Catalysti meeskonnatöö lahenduste müügi ning läbiviimise kõrged standardid ka Iisraelis. Meil on väga hea meel lõbusa energia, talendi ning teadmiste üle, mida Assaf ja Liron ning nende meeskond Catalysti meeskonnatöö võrgustikku toovad.

Mark Davenport, Catalyst Globali äriarendusjuht

Challenge Group alustab tuues Iisraeli turule mõned Catalysti vanimad ning kõige rohkem testitud tooted nagu Pinnalaotuses Vormel 1Detailne üldpiltKihutamisvajadus ja Kuristikku ületades.

Lisainfo saamiseks Challenge Group kohta külastage nende kodulehte: www.clg.co.il.