collaborative team building event

5. jaanuar 2012

Orkestreeri! suurepärase edu järel oleme loonud veel ühe klassikalise muusikaga meeskonnatöö lahenduse, mis sobib ka kõige tihedamatesse kalendritesse: Crescendo!

Meie Crescendo programm võimaldab vähem kui tunniga luua teie meeskonnast esinev ansambel. See on tõesti võimalik.

 

Under the guidance of two expert tutors, your team is introduced to violins and violas, and taught to play a unique composition we commissioned specifically for Meie kaks asjatundlikku juhendajat tutvustavad teie meeskonnale viiuleid ja altviiuleid ehk vioolasid ning õpetavaid neid mängima erilist teost, mille oleme spetsiaalselt tellinud just selle meeskonnatöö lahenduse jaoks. Isegi kui teie meeskonnaliikmed on täielikud muusikavõhikud, siis peale ühetunnist harjutamist mängivad nad üheskoos (saatemuusika abiga) imekaunist muusikapala. Me lubame!

Kuidas meil selline idee tekkis?

Aastal 2006 tulime välja oma esimese murrangulise klassikalise muusikaga meeskonnatöö lahendusega „Orkestreeri”. Sellest ajast saadik on paljud tuntud ettevõtted end meeskonnana proovile pannud. Seda on saatnud üle terve maailma hämmastav edu ning samuti on see alati olnud klientide lemmikuks.

Aastate jooksul mõistsime, et on väga palju selliseid kliente, kes tahaksid osa võtta klassikalise muusikaga tegevusest, kuid kellel ei ole aega ega eelarvet, et mahutada Orkestreeri! oma ajakavva. Just sellel põhjusel arendasime me välja Crescendo. Crescendo pakub eelarvesõbralikku alternatiivi, mida on võimalik mahutada tiheda ajagraafikuga konverentsi ajakavasse. Ja see kõik toimub ühes ruumis, seega pole vaja otsida eraldi tube.

Catalyst Globali juht Mark Davenport selgitab, kuidas loodi Crescendo.

Catalyst pakub nüüdsest kahte kvaliteetsete instrumentide ja garanteeritud tulemustega klassikalise muusika meeskonnatöö lahendust. Kliki alloleval lingil, et lugeda täpsemalt nende imeliste ja ainulaadsete meeskonnatöö lahenduste kohta:

Crescendo Orkestreeri!