19. detsember 2014

Catalyst Globalil on au teatada, et Event Masters Belgium on liitunud Catalyst Globali meeskonnatöö arendamise võrgustikuga.

Event Mastersi meeskonnatöö arendamisega tegeleval osakonnal on loovate ja innovaatiliste ürituste korraldamisel ja läbiviimisel juba üle 20 aasta kogemust. Sõltumata sellest, et neil on juba 50 hästi väljatöötatud ja tõestatud kontseptsiooni, mida oma klientidele pakkuda, on Event Masters väga põnevil olemaks Catalyst Globali toodete eksklusiivseks pakkujaks Belgias. Erilise põnevusega ootavad nad ärisimulatsioonide ning muusikaliste ürituste pakkumist oma klientidele.

Olge samuti valmis Event Mastersi tipptasemel interaktiivseks õhtusöögimänguks Battle of the Tables, mida hakkame läbi Catalyst Globali võrgustiku pakkuma 2015. aasta esimeses kvartalis. See on väga paindlik, täielikult personaliseeritud ja hästi kokku pandud tegevus, mis muudab teie grupi meeskondadeks – ja seda kõike õhtusöögi vältel! Pakume seda varsti oma Catalyst Globali võrgustikus.

Event Mastersi tegevdirektor Bert Knuts ja juhtivpartner Johnny Machiels sõitsid hiljuti Lyoni, et olla tunnistajaks teisele Catalyst Globali meeskonnatöö partneri, Eagles Team Building France Orkestreeri! üritusele, kus musitseeris koos 600-pealine seltskond!

Event Masters ei ole tavaline meeskonna arendamise üritusi pakkuv ettevõte- nende ettevõte on sotsiaalselt väga vastutustundlik. Event Masters on Cunina strukturaalseks partneriks, panustades üle 40 Cunina kasulapse koolitusse, et neist saaksid Himaalaja piirkonnas Nepalis kogukonna med-assistendid. Novembris võttis Johnny oma heategevusliku töö kõrvalt Nepalis aega, et kohtuda Catalyst Globali meeskonnatöö arendamise võrgustiku Aasia ettevõtetega Asia Zone 2014 konverentsi raames.

Event Mastersi lisandumisega on Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustikus nüüdseks juba 40 ettevõtet!

Rohkem informatsiooni Event Mastersi kohta leiate nende koduleheltwww.eventmasters.be.