9. juuni 2016

Catalyst Global jätkab laienemist Euroopasse. Verivärske partnerluse järel Tšehhis sõlmisime lepingud ka Poola meeskonnatöö professionaalidega ExProfesso-ga.

2003. aastal asutatud ExProfesso on suurte kogemuste ning loovusega, mis puudutab simulatsioonide ja rollimängude kogemuste disainimist. Catalysti kogukond põhineb koostöö ja teadmiste jagamise põhimõtetel. Me oleme väga põnevil mängude loomise siseteabe üle, millega ExProfesso võrgustikule kaasa aitab.

Miks Catalyst?

„Alati on vaja olla innovaatiline, üllatada meie kliente millegi uue või värskega – me otsime pidevalt uusi ideid ning oleme alati ka natuke rahuldamatud selles valdkonnas – täpselt samasugused nagu meie kliendid ;) Sellepärast on meil tugev usk Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustikku. Ning me oleme väga põnevil tegemaks teie kõigiga koostööd!”

 

Monika Dymacz (ExProfesso direktor)

Poola meeskonnatöö tulevik?

„Olles veetnud väärtuslikku aega Poola meeskonnaga, tean, et nii nagu ka teised Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustiku partnerid, on ka nemad inspireeritud kultuurist, teadusest, spordist ning inimlikust püüdlusest. Nad nagu lähtuksid oma meeskonnatöö tegevuste disainimisel n-ö millenniumi lähenemisest. Meil on väga hea meel, et sellised igapäevaelust lähtuvad mängud nagu Fresh Biz, Ava kohver ja Suurel pildil on nüüd saadaval ka Poolas”

 

Mark Davenport, Catalyst Globali director

Kui te otsite Poolas usaldusväärset partnerit oma meeskonna tõhususe tõstmiseks, siis rääkige kindlasti oma plaanidest ExProfesso, kes on teid alati valmis aitama.