Go Team ehk Sünergiline meeskond on uhiuus tahvelarvutipõhine rakendus, mis on eksklusiivselt saadaval Catalysti meeskonnatöö võrgustikus. See muudab mistahes asukoha seikluslikuks meeskondlikuks võidujooksuks. " /> Kõrgtehnoloogiline aardejaht - Catalyst Estonia
Go Team Corporate Outdoor Adventure Team Building

12. juuni 2013

Go Team ehk Sünergiline meeskond on uhiuus tahvelarvutipõhine rakendus, mis on eksklusiivselt saadaval Catalysti meeskonnatöö võrgustikus. See muudab mistahes asukoha seikluslikuks meeskondlikuks võidujooksuks.

Eelmisel nädalal oli Ühendkuningriikide lõunarannikul asuvas Brightonis imeilus päikseline ilm ning seega oli see ideaalseks asukohaks järjekordse uue innovaatilise meeskonnatöö lahenduse esitlemiseks. Ülimalt võistluslikust üritusest võttis osa viis võistkonda, kes testisid selle unikaalse tehnoloogia võtmeelemente.

Tahvelarvutil töötava Go Teami rakenduses on omapärased teed näitavad noolekesed, mis aitavad meeskondadel jõuda oma vahepeatustesse. Sihtkohta jõudes antakse meeskondadele GPS-põhised ülesanded, mille seas võivad olla nii küsimused, nuputamisharjutused kui ka piltmõistatused ning mille nad peavad meeskondlikult lahendama.

Põneva võidujooksu käidus avastati peidetud ajalugu ning mõningaid vähemtuntud fakte Brightoni kohta. Tehnoloogia jälgis meeskondade liikumist selle põneva linna teedel ja kõrvaltänavatel ning kõik uuendused, tagasiside ning punktiskoor olid tänu sellele reaalajas jälgitavad.

Kas keegi eksis võidujooksu ajal ära? Ei! Go Teami nutikas tehnoloogia genereerib igale meeskonnale võrdse distantsiga marsruudid ning toob samamoodi ohutult kõik meeskonnad õigel ajal nende lõplikku sihtkohta.

Me oleme tänaseks päevaks saanud Go Teami kohta suurepärast tagasisidet; see on tõestanud end väga paindliku süsteemina, toimides loomingulise platvormina, mis sobib kõikidele võimetele ning igasugustele maastikutele. Kui soovite avastada konverentside sihtkohti nagu Brighton, jalutada mööda teeradu, joosta mööda metsaradu või minna hoopis merele, pakub Go Team unustamatuid meeskonnakogemusi ning võimaldab osalejatel sihtkohta tundma õppida.

Müües seda eelmisel nädalal Kopenhaagenis ning nädalavahetusel Maltal, on kliendid näidanud juba usaldust selle toote vastu.

Vajutage siia, et lugeda lähemalt Go Teami ehk Sünergilise meeskonna lahenduse kohta.