10. juuli 2014

Kaks sõltumatut meeskonnatöö arendamisega tegelevat ettevõtet on ühendanud jõud Catalysti meeskonnatöö Venemaa litsentsiks. Meil on hea meel tervitada Catalyst Globali kogukonda Ola ja Elena Kastenssonit (Russkie-Prostor) ning Maria Varlamovat (Fabrika).

Lähtuvalt oma kiirest kasvust Ida-Euroopas, teadsime, et on ainult aja küsimus, mil mõni Venemaa ettevõte soovib osa saada Catalysti potentsiaalist. Aga mida me ei osanud ette näha on see, et meiega võtab ühendust lausa kaks ettevõtet korraga!

„Tavaliselt hindaksime me sellises olukorras mõlemat ettevõtet ning teeksime otsuse partneri kasuks, kes sobitub meie võrgustikku kõige paremini. Kuid peale kohale lendamist ning mõlema ettevõttega kohtumist mõistsime, et mõlemad pakuvad meile muljetavaldavaid hüvesid ning seda väga erinevatel turupositsioonidel. Mõlemad ettevõtted, nii Fabrika kui ka Russkie Prostori sobisid meie võrgustikku ideaalselt ning sellest tulenevalt olime üsna ebatavalises situatsioonis, kus meile meeldisid võrdselt mõlemad potentsiaalsed partnerid.

 

Meie lahenduseks oli soovitada neil üksteisega avatult rääkida ning mõista nende ühist tugevust turul. See juhtuski, misjärel sõlmisime Venemaal ühise partnerluse ja oleme väga uhked, et oleme aidanud kaasa sellisele murrangulisele saavutusele Catalyst Globali ajaloos.”

 

Mark Davenport -  Catalyst Globali direktor

Ola, Elena ja Maria ühinevad meiega järgmisel nädalal Londonis toimuval European Summit-il, kus neil on võimalus kohtuda ja luua suhteid nende lähipiirkonna teiste samasuguse mõtteviisiga meeskonnatöö professionaalidega.

Lisainformatsiooni leidmiseks meeskonnatöö lahenduste kohta Venemaal külastage nende kodulehte: www.catalystteambuilding.ru.