1. september 2015

Catalyst Globalil on ülimalt hea meel anda teada uuest partnerlusest Kadoma-ga, kellele on antud litsents Catalysti meeskonnatöö lahenduste müümiseks ning levitamiseks Kolumbias.

Kadoma, peakontoriga Kolumbia keskuses Bogotas, on tuntud koolituste ning meeskonnatöö arendamisega tegelev ettevõte. Nende spetsialistide meeskond juhib meeskonnatöö programme üle terve Kolumbia, sealhulgas põhilistes keskustes nagu Bogota, Cartagena ja Medellin. Nad pakuvad üritusi ning meeskonnatöö lahendusi Kolumbias tegutsevatele rahvusvahelistele korporatsioonidele, sissetulevale MICE turule ning samuti ka kohalikele ettevõtetele ja organisatsioonidele.

Catalyst Globali tegevjuht Guy Baker külastas Kolumbiat, et osaleda meeskonna koolitusprogrammis koos nõustamisspetsialisti Elves Costaga naaberriigi Brasiilia  ettevõttest Conquistar.

Partnerlus Kadomaga tagab, et Catalysti meeskonnatöö lahendusi müüakse ning levitatakse Kolumbias meie kõrgetele standarditele vastavuses. Meile avaldasid muljet Kadoma sõbralikud ning teadlikud töötajad, kes on keskendunud pakkumaks püsivate tulemustega meeskonnatöö arendamise kogemusi. Samuti on muljetavaldav Kadoma  suhe kohalike Kolumbia noorte mõjuvõimuorganisatsioonidega, mis ühtib Catalyst Globali andmiskultuuriga.

Guy Baker Catalyst Globali tegevjuht 

Daniel näeb partnerlust Catalyst Globaliga põneva võimalusena nende tegevuse laiendamiseks siseruumides läbiviidavate ürituste ning interaktiivsete ärisimulatsioonide suunas. Ta on väga põnevil uute teadmiste üle, mida neil on võimalik saavutada koostöös Catalyst Globali ülemaailmsete partneritega.

Meil on suur au olla osa sellisest suurest võrgustikust, nagu seda on Catalyst Global, mis on maailma suurim ning parim meeskonnatöö arendamise programmide pakkujate võrgustik. Tänu sellele partnerlusele on Kadoma Outdoors / Catalyst Kolumbia-l võimalik Kolumbia turul pakkuda parimaid, kõige tuntumaid ning kõige suuremat valikut innovaatilisi meeskonnatöö lahendusi.

Daniel Trujillo Kadoma Outdoor-i kaasasutaja ja tegevdirektor 

Rohkem informatsiooni meeskonnatöö lahenduste läbiviimiseks Kolumbias külastage nende kodulehte: www.kadoma.co.