21. märts 2016

Catalyst Globalil on au tutvustada meie esimest uut partnerit 2016. aastal. Maxin PRAGUE on sõlminud meiega kuldtasemel liikmelisuse litsentsi, et olla Catalysti meeskonnatöö lahenduste ainuõigusega edasimüüja Tšehhi Vabariigis.

1999. aastal tegevdirektor Jarmila Skorikova poolt asutatud Maxin PRAGUE on Tšehhi Vabariigi juhtiv ürituskorraldus- ja sihtriiki turundav ettevõte keskendudes kohtumiste, preemiareiside, konverentside, ürituste ning tooteesitluste professionaalsele korraldamisele. Catalysti meeskonnatöö lahenduste portfoolio ning Catalysti võrgustiku toega saavad nad oma klientidele pakkuda uudset lähenemist.

Koheselt, kui saime Catalystist teada ning tutvusime nende konseptisooniga, oli kogu Maxin PRAGUE juhatuse ühiseks sooviks liituda nende võrgustikuga. Me oleme harjunud kasutama maailmas väga ainulaadsete kommuunide ning võrgustike mõjuvõimu, ühisloomet ning samuti ka avatud meelt ning meie arvates võib just Catalyst olla meie jaoks uus ja tugev liitlane.

Maxin PRAGUE tegevdirektor ja asutaja Jarmila Skorikova

 

Meie võrgustik kasvab tänu üksteise tugevustele ning Maxin PRAGUE näitab kasvavat trendi, kuidas sihtriike turundavad ettevõtted saavad aru Catalysti ettevõtmise kasulikkusest. Meie meeskonnatöö valmislahendused võimaldavad sihtriiki turundavatel ettevõtetel koheselt oma olemasolevasse tootevalikusse lisada terve valiku loomingulisi lahendusi. Catalysti poolne toetus ning läbiviidavad koolitused kasvatavad ettevõtte enesekindlust ning võimaldavad neil seeläbi luua ka ettevõttesisese meeskonnatöö arendamise spetsialisti ametikoht. Catalyst võimaldab sihtriiki turundavatel ettevõtetel pakkuda oma klientidele uusi lahendusi meeskonnatöö arendavate tegevuste näol ning tõsta seeläbi sihtkohtade müügitulu.

Catalyst Globali äriarenduse juht Mark Davenport

 

Praha ja seikluslikud võistlused käivad käsikäes. See on suurepärane asukoht erinevate aardejahtide korraldamiseks. Maxin PRAGUE-l on suur kogemus kultuursete tahvelarvutipõhiste tuuride ning linnarallide loomises ning läbiviimises. Nad on suurepäraseks partneriks pakkumaks Sünergilise meeskonna ehk Go Team aardejahi tehnoloogiat Tšehhi Vabariigis.

Maxin PRAGUE meeskonna motoks on, et väikesed detailid loovad täiuslikkuse ning seda nad igapäevaselt uhkusega ka järgivad. Me leiame Catalyst Globalis, et see on täiesti õige lähenemine ning tänu sellele oleme kindlad, et oleme leidnud Maxin PRAGUE meeskonna näol endale suurepärase partneri.

Oleme ootusärevad meie ühise tuleviku suhtes!