1. oktoober 2014

Bluehat Group, Catalysti meeskonnatöö lahenduste partner Ühendkuningriikides, on nüüd laienenud oma tegevusega Ameerika Ühendriikidesse.

„Bluehat Groupil on täna, 1. oktoobril 2014 hea meel teatada, et me jätkame Ameerika lipu lehvitamist Catalyst Globali nimel Virginia osariigis Alexandrias. Me soovime omalt poolt tänada Catalyst Events (USA) presidenti Jim Wallerit, kes usaldas Bluehat Groupi Ameerika Ühendriikides tegutsemise ülevõtmisel ning me lubame, et hoiame selle lipu kõrgel. Me soovime Jimile tema pensionile jäämisel kõike head.

 

Catalyst Groupil on Ameerika Ühendriikides hästituntud võrgustik ning me näitame üle terve kontinendi teed oma mitmete põnevate üritustega. Meil on hea meel tervitada Bluehat USA meeskonna juhatajana Katie Kaiserit ning pannes kokku meeskonna, mis on tugevam kui kunagi varem, teame, et ta kasvatab meie ettevõtte edukust.”

Tim Shepley, Bluehat Group-I tegevdirektor

 

„See on nii minu kui ka kõigi teiste jaoks väga põnev areng. Jimi hoiavad kindlasti tegusana tema põnevad hobid, milleks on aiandus ning jalgrattasõit, ning me jääme igatsema tema ulatuslikku kogemustepagasit, tuge ning seikluslikku meelt. Mul on hea meel, et Bluehat oli nõus võtma üle Catalyst USA ning püüab saavutada samasugust edu nagu seda on teinud Bluehat Group Ühendkuningriikides. Me saame kindlasti olema kõige innovaatilisemateks globaalseteks spetsialistideks Ameerika Ühendriikide turul!”

Katie Kaiser, Bluehat Groupi juhataja (USA-s)

 

Rohkem informatsiooni partnerluse kohta saate lugeda www.catalystevents.com jawww.bluehatgroup.co.uk.