11. aprill 2017

Meil on rõõm tutvustada meie Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustiku uut liiget Premio Teambuilding-ut, kes on kindlustanud endale eksklusiivse litsentsi ning pakuvad Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi Costa Rical ja Panamas. See on põnev samm, mille kaudu jõuavad Catalyst Globali meeskonnatöö programmid ka Kesk- ning Lõuna-Ameerika meeskondadeni.

PREMIO Teambuilding on rahvusvaheliselt tunnustatud PREMIO DMC tütarfirma, mis pakub täisteenust sihtkohtade haldamisel Costa Rical ning samuti loob oma klientidele eritellimusel programme. PREMIO edu aluseks on värske lähenemisviis, mis pakub klientidele tõhusamaid lahendusi ning võimaldab külastajatele meeldejäävat reisi. 

„Oleme PREMIO Teambuilding meeskonnana väga põnevil alustamaks oma teekonda Catalyst Globali võrgustiku partnerina. Me usume siiralt, et meeskonnatöö lahendused on võtmetähtsusega ettevõtetele, kes tahavad töötada tõhusamalt ning üksmeelsemas keskkonnas. Me püüame saavutada tipptaset ning oleme kindlad, et see partnerlussuhe on ülimalt tähtsaks sammuks saavutamaks edu selles ärivaldkonnas. Meil on väga suur au olla osaks sellisest suurepärasest ülemaailmsest meeskonnatöö arendamise professionaalide meeskonnast. Me oleme valmis alustama!”

Rolando Ramirez, Premio Teambuilding (Catalyst Costa Rical ja Panamas) peadirektor ja partner

„MICE tööstuse (Meetings ehk koosolekud, kohtumised; Incentives ehk preemiareisid; Congresses ehk kongressid; Events ehk üritused) juhtiva spetsialistina on Premio väga uhke, et saab tuua Catalysti lahendused Costa Ricale, mis on meeskonnatöö arendamiseks ideaalseks sihtkohaks. Catalysti professionaalselt kavandatud meeskonnatöö lahendused ja mängulised ärisimulatsioonid koos ülemaailmse partnerite võrgustikuga võimaldab Premio uuel tütarettevõttel Premio Teambuildingul täita oma klientide nõudlikud vajadused. Arvestades, et Costa Rica majandus on väga edukas tänu kohalikele ning ka tuntud rahvusvahelistele ettevõtetele, näeme me suurt kasvamisvõimalust nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.” 

Helena Chavarría, Premio DMC president ning asutaja

Eelmisel nädalal käis Catalyst Globali meeskond Costa Rical, et viia läbi mitmepäevane koolituste seeria PREMIO meeskonnaga. Koolitus hõlmas oskusteavet toodete kohta nii müügi- kui ka läbiviimise osas ning samuti avastati ka Costa Rica imelisi atraktsioone ning vaatamisväärsusi. Reisilt naastes kiitis äriarenduse juht Mark Davenport PREMIO meeskonna kirge ning usinust.  

„Premio DMC näitab kasvavat trendi, et DMC ehk sihtkohti haldavad ettevõtted väärtustavad üha enam meeskonnatöö valmislahendusi, mis võimaldavad neil koheselt pakkuda juba olemasolevate toodete kõrval ka selliseid loovaid lahendusi. Ma olen väga põnevil uue partnerlussuhte üle ning tean, et Premio DMC lisab Catalyst Globali võrgustikku väärtust oma tohutu kogemustepagasi näol.”

Mark Davenport, Catalyst Globali äriarenduse juht

Me ootame tihedat koostööd ning ootame põnevaid lahendusi PREMIO meeskonnatöö arendamise tiimilt.