Kihutamisvajaduse – miniatuurne tootmisliin ajakasutuse õppimiseks. Kihutamisvajadus on meeletu leiutis, mis aktiivselt õhutab osalejaid oma tegevust hindama ning täiustama." /> Uus meeskonnatöö lahendus protsesside täiustamiseks - Catalyst Estonia

17. november 2010

Tõime just välja Kihutamisvajaduse – miniatuurne tootmisliin ajakasutuse õppimiseks. Kihutamisvajadus on meeletu leiutis, mis aktiivselt õhutab osalejaid oma tegevust hindama ning täiustama.

Meeskonnad seisavad silmitsi hunniku komponentidega, millest nad peavad võimalikult lühikese aja jooksul panema kokku terve rea mudelautosid. Toote valmistamise protsessi juhtimine on kriitilise tähtsusega, sest meeskonnad peavad looma eriti efektiivsed tootmisliinid ning suutma autosid kokku panna võimalikult kiiresti.

Kunagi varem ei ole olnud protsesside täiustamise õppimine nii oluline, kui tänapäeva tihedas konkurentsis. Kihutamisvajadus on suurepäraseks platvormiks õppimaks protsesside täiustamise võimalusi ja seejuures üheskoos lõbusalt aega veeta. Suurte müügitulemustega Lõuna-Aafrikas, Araabia Ühendemiraatides ja Aasia regioonis, on see harjutus tõestamas investeeringute tasuvust klientide seas, kes otsivad meeskonnatööd arendavaid tegevusi, millel oleks ka reaalsed tulemused!

Vajutage siia, et lugeda täpsemalt Kihutamisvajaduse kohta.