16. veebruar 2015

Globaalsed meelelahutuse spetsialistid Scarlett Entertainment-ist on number üks valikuks sihtkohtade meelelahutusprogrammide koostamisel. Scarletti meeskonnatöö arendamise spetsialistid Hongkongis on Team Building Aasias Catalyst Globali meeskonnatöö partneriteks.

Ürituskorralduse valdkonnas teavad Scarlett Entertainment & Media-t absoluutselt kõik. Ühe peamise sihtkohtade meelelahutusprogrammide spetsialistina, kes esindavad enam kui 5000 erinevat toimingut sadades sihtkohtades üle terve maailma, on Scarlett maailmaklassi ning kõrgetasemelise meelelahutuse sünonüümiks. Neil on kõrgetasemelised tooted ning kõrge profiiliga kliendibaas, kuhu kuuluvad rahvusvahelised ettevõtted.

Keskendudes geograafilisele spetsialiseerumisele, on Scarlett Entertainment tuntud oma kohalike teadmiste ja asjatundlikkuse poolest. Seetõttu reklaamivad nad ka Team Building Aasiat kui Aasia meeskonnatöö spetsialiste.

Team Building Aasia, kes on läbi viinud üle 1500 ürituse ning töötanud rohkem kui 95500 osalejaga, on uhkusega üheks innovaatilisemaks ning loovamaks meeskonnatöö lahenduste pakkujaks Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas, pakkudes oma klientide vajadustele sobivamaid meeskonnatöö lahendusi.

Ühes hiljutises intervjuus selgitas Scarlett Entertainmenti kaasasutaja ja tegevjuht, et Team Building Aasia annab väga hästi edasi nende olemust ja missiooni, spetsialiseerudes kohalikule turule ning tõi välja nende põhilised meeskonnatöö lahendused:

Kõik Catalyst Globali meeskonnatöö lahendused on meie võrgustiku kaudu saadaval üle terve maailma.

Lugege ka intervjuud Scarlett Entertainmenti ja Stuart Harrisega Team Building Aasiast.

Catalyst Globali meeskonnatöö lahendused on Team Building Aasia kaudu saadaval Hongkongis, Macaul ja Shanghais. Kontakteeruge Stuart Harrise ja tema meeskonnaga juba täna, et selgitada välja, kuidas nad saavad kohandada meeskonnatöö lahendust just teie üritusele sobivaks.