Catalyst Teambuilding Ühendkuningriigid toetas samariitlasi nende teisel üleriigilisel stressi maandamise teadlikkuse päeval. Catalystilt küsiti, kas neil oleks võimalik panustada sellesse päeva, aidates korraldada lõbusat tegevust, mis kaasaks suhteliselt suurt gruppi inimesi ning samuti järgiks päeva olemust. " /> Samariitlaste stressi maandamise teadlikkuse päev - Catalyst Estonia

10. aprill 2010

Catalyst Teambuilding Ühendkuningriigid toetas samariitlasi nende teisel üleriigilisel stressi maandamise teadlikkuse päeval. Catalystilt küsiti, kas neil oleks võimalik panustada sellesse päeva, aidates korraldada lõbusat tegevust, mis kaasaks suhteliselt suurt gruppi inimesi ning samuti järgiks päeva olemust.

Kuidas me oleks saanud sellest keelduda?

Orkestreeri! oli selleks puhuks ideaalne lahendus ning seeläbi panustasime me oma aega, korraldades ja juhatades kogu üritust, ning samuti katsime muusikute esinemiskulud. Samariitlased võtsid enda kanda teadlikkuse tõstmise ning osalejate värbamise, kellest igaüks maksis £25 osalemistasu, mis läks otse samariitlastele, ning samuti kogunes lisaannetusi ürituse päeval.

Kogu päev oli väga edukas ning päeva lõpuks koguti 2000 naelsterlingit.

„Ma tahaksin teid tänada suure abi eest, andes meile võimaluse stressi maandamise päeval teadlikkuse tõstmise kampaania korras „Orkestreerida”. Ma pole tükil ajal midagi nii lõbusat teinud ning minu arvates on selline kontseptsioon lausa geeniuslik. Esinemise lõpus tundsin, et oleme sellega nii palju saavutanud ning mõistan, kui efektiivne oleks see meeskonnatöö tugevdamisel. Steve hoidis kõike kenasti tasakaalus, ta juhendas kõiki täpselt nii palju kui oli vaja, et saada 130 inimest korrapäraselt mängima ning et see oleks seejuures ka lõbus. Ta oli suurepärane ja väga motiveeriv dirigent. Minu arvates on üritust läbiviinud juhendajad medaliväärilised. Nad said hakkama millegi imelisega, nad muutsid muusikavõhikud algtasemel muusikuteks ning seda kõike ilma pisarateta! See oli muljetavaldav," ütles samariitlaste nimel Dominic Rudd.