29. mai 2017

Team Challenge Companyle on antud eksklusiivsed õigused Catalyst Globali toodete müümiseks ja levitamiseks Šotimaal ning samuti omavad nad õigusi Inglismaa turul. Uue partnerlusega on oodata meeskonnatöö arendamisega seotud ürituste läbiviimise muutusi Šotimaal ja Inglismaal.

Juba praegu kooraldab Team Challenge Company igal aastal rohkem kui 400 kõrgelt hinnatud korporatiivüritust maailma edukaimatele organisatsioonidele, kelle hulgas on ka näiteks BP, KPMG ja Standard Life Investments. Catalyst Globali toodete pakkujana on Team Challenge Company valmis laienemisstrateegiaks, et jõuda uute sektoriteni, sealhulgas ka farmaatsia- ning tehnoloogiatööstuseni.

Interaktiivsed mängulised ärisimulatsioonid

Catalyst Global investeering digitaalsetesse mängudesse võimaldab Team Challenge Companyl pakkuda innovaatilisi meeskonnatöö tegevusi, nagu näiteks Tipu vallutamine, mis on interaktiivne tahvelarvuti vahendusel läbiviidav ärisimulatsioon. Selle käigus peavad meeskonnad juhendama oma kliente Mount Everesti tippu, samaaegselt arvestades mitmete teguritega ning seistes silmitsi erinevate teel ettetulevate raskustega. Sellised arendused võimaldavad meeskondadel töötada koos, kus iganes nad ka ei oleks, ja jagada üksteisele teadmisi ning motiveerida teineteist seatud eesmärkide saavutamiseks.   

Ligipääs ülemaailmsele jaotusvõrgustikule

Lisaks sellele, et Team Challenge Company omab ligipääsu Catalyst Globali toodetele, on neil võimalik kasutada ettevõtte jaotusvõrgustikku ka oma toodete levitamiseks. Samuti saavad ülemaailmselt kooskõlas olevatest meeskonnatöö arendamise praktikatest kasu ettevõtte rahvusvaheliselt tegutsevad kliendid, kuna tänu meretagustele partneritele on võimalik Suurbritannias läbiviidavaid üritusi korrata ka teistes riikides.

Team Challenge Company üks juhtidest, Gerard Crowley ütles:

„Oleme leidnud, et digitaalsete mängude kasutuselevõtt korporatiivüritusel on äärmiselt mõjuvõimas viis delegaatide kaasamiseks ning motiveerimiseks. See partnerlussuhe võimaldab meie Suurbritannia klientidel ligipääsu maailma suurimale meeskonnatöö lahenduste portfooliole. Catalyst Global on selle valdkonna üks enimtunnustatumaid ettevõtteid. Selle tooted ning intelligentsed mängud motiveerivad ning aitavad teha edusamme, mida teiste tegevustega pole võimalik savutada. Meil on hea meel teha nendega koostööd ning tuua meie klientideni värskeimad ning kõige efektiivsemad tehnoloogiad.”

Catalyst Globali tegevjuht Guy Baker kommenteeris:

„Meil on hea meel, et Suurbritannias esindab meie tooteid selline austatud ning entusiastlik meeskond. Tänu koostööle ning jagatud teadmistele on võimalik Catalyst Globali võrgustikul areneda. Team Challenge Company rikastab meid oma aastatepikkuse kogemuse ning unikaalse lähenemisega, millest saavad kasu nii meie partnerid kui ka nende kliendid üle terve maailma. Me ootame huviga pikka ning vastastikku kasulikku partnerlust.”