Elamuslikud vorstid on uudne lähenemine meeskonnaga koos söögitegemise üritustes, kus osalejad „löövad käed külge” tehes oma piirkonnale omaseid suus-sulavaid hõrgutisi. " /> Meeskonnaga kokkamine - Catalyst Estonia
sausage making team building

14. juuli 2011

Elamuslikud vorstid on uudne lähenemine meeskonnaga koos söögitegemise üritustes, kus osalejad „löövad käed külge” tehes oma piirkonnale omaseid suus-sulavaid hõrgutisi.

Olles lihtne kuid samas väga efektiine harjutus, on see suurepäraseks viisiks mitmekesise meeskonna ühendamiseks ning mis põhiline –lõbutseda, üheskoos kokata ja süüa vorste.

Elamuslikud vorstid on kergesti kohandatav ning seda võib läbi viia nii siseruumides kui ka õues. Selle harjutuse formaat tõstab esile osalejate mitmekesist kultuuri ning nende rahvusvahelist tausta. Osalejatel on võimalik teha nii traditsioonilisi lihaga kui ka ilma lihata, taimetoitlastele sobivad vorste, tänu millele saavad kõikide osalejate maitsemeeles rahuldatud.

Elamuslike vorstide harjutuse võib läbi viia näiteks interaktiivse puhkepausina mõne teise ürituse vahel või näiteks omapärase õhtusöögieelse ergutajana, kus osalejad valmistavad endale ise vorstidest snäkid või eelroa.

Vajutage siia, et lugeda lähemalt Elamsulike vorstide kohta.