19. detsember 2012

Meil on väga hea meel anda teada järgmisest uuest partnerist Catalyst Globali võrgustikus.

Eile kohtusid Dani Polajnar (Team Building Academy direktor) ja Luka Jan (projektijuht) Catalysti direktorite Mark Davenporti ja Rob Yeungiga Grosvenori Hotellis Londonis, et kirjutada alla uuele partnerlusele.

Team Building Academy (TBA) organisatsioon, mis on pühendunud julgustamaks meeskonnatööd, pakkudes laia valikud meeskonnatööd arendavaid programme. TBA töötab nii meeskonnatöö programmide ettevalmistamise, kohandamise, planeerimise kui ka nende läbiviimisega. Lisaks sellele organiseerivad nad ka interaktiivseid meeskonnatöö üritusi, äriseminare ja konverentse ning samuti pakuvad meeskonnatöö teemalisi uuringuid ning nõustamisi.

Ljubljanas asuva peakontoriga pakuvad nad nüüdsest unikaalset Catalysti meeskonnatöö lahenduste valikut nii Sloveenias, Austrias, Ungaris kui ka Horvaatias.

Catalysti direktor Mark Davenport kommenteeris: „Team Building Academy on sellel aastal juba neljandaks ettevõtteks, kes on saanud meie eksklusiivse litsentsi omanikuks. See on tõeline verstapost meie ülemaailmse võrgustiku laienemisel, sest paljud tuntud meeskonnatöö ettevõtted mõistavad Catalysti loominguliste meeskonnatöö programmide oma tooteportfelli lisamise väärtust. Mõned meie suurimad edulood on tulnud partnerlusest professionaalsete meeskonnatöö arendamisega tegelevate ettevõtetega, kes on oma piirkondlike klientide seas kõrgelt hinnatud - TBA on kindlasti üks nende seast.”