3. jaanuar 2013

Me alustame aastat suurepäraste uudistega: detsembris 2012, täpselt jõulude eel allkirjastas meeskonnatöö ettevõte Agentūra ŪPAS eksklusiivse litsentsi Catalysti meeskonnatöö lahenduste pakkumiseks Leedus, Lätis ja Eestis.

Omades 5-aastast kogemust meeskonnatöö turul ning tohutult pikka korporatiivklientide nimekirja, on Agentūra ŪPAS (pildil) suurepäraseks partneriks selle turupotentsiaali realiseerimiseks. Me töötame kõvasti selle nimel, et leida õigeid inimesi, kellega koostööd teha ning arendada meie ülemaailmset meeskonnatöö spetsialistide võrgustikku. Agentūra ŪPAS-e lõbus meeskond lisab Catalysti kultuurile kindlasti suurt väärtust.

„Omades 5-aastast kogemust meeskonnatöö turul ning tohutult pikka korporatiivklientide nimekirja, on Agentūra ŪPAS (pildil) suurepäraseks partneriks selle turupotentsiaali realiseerimiseks. Me töötame kõvasti selle nimel, et leida õigeid inimesi, kellega koostööd teha ning arendada meie ülemaailmset meeskonnatöö spetsialistide võrgustikku. Agentūra ŪPAS-e lõbus meeskond lisab Catalysti kultuurile kindlasti suurt väärtust.

 

Oleme viimaste aastate jooksul kujunenud Leedu üheks juhtivaks meeskonnatöö operaatoriks, olles juba välja arendanud laiaulatuslikku tooteportfoolio erinevate meeskonnatöö tegevustega, soovime ka edaspidi oma mainet säilitada. Catalystiga koostööd tehes saame koheselt oma klientidele pakkuda veelgi suuremat ning mitmekesisemat unikaalsete meeskonnatöö lahenduste valikut ning see võimaldab meil oma taset säilitada. Catalyst hoolitseb tootearenduse eest ning meie keskendume müügile ja ürituste läbiviimisele.

 

Läänemere regioonis on sissetulev koolitus- ja preemiareiside turg järsult tõusmas ning nendel klientidel on meeskonnatöö lahenduste suhtes väga kõrged ootused. Meeskonnamängude disainimisel on Catalyst tuntud oma kvaliteedi ning innovaatilisuse poolest ning mis puutub ürituste läbiviimisse ning korraldamisse, oleme meie selles osas väga professionaalsed ning kogenud. Seega koos oleme me võitmatud! ”

 

Darius Lomsargis, Agentūra ŪPAS-I direktor

Kui te otsite meeskonda arendavaid üritusi, konverentside energiat süstivaid vahepalu, suhteid soojendavaid harjutusi, väljaspool töökohta läbiviidavaid tegevusi või interaktiivseid ärisimulatsioone Vilniuses, Riias või Tallinnas, siis külastage meie Balti riikide kodulehte: www.catalystteambuilding.lt.