2. juuni 2017

Iirimaa suurim meeskonnatöö arendamisega tegelev ettevõte, Teambuilding.ie toob Suurbritanniasse juhtivad korporatiivürituste programmid tänu uuele partnerlusele Catalyst Globaliga.

Selle aasta alguses, Bluehat Groupi ootamatu tegevuse lõpetamisega, leidis Catalyst Global võimaluse üle vaadata ning hinnata oma litsentside väljastamise meetmed Suurbritannias. Peale põhjalikku hangete ülevaatamise protsessi, mille seas olid ka taotlused Suurbritannia tuntud meeskonnatöö arendamise ja koolituse ettevõtetelt, otsustas Catalyst Global anda oma toodete levitamise õigused kahele Suurbritannia ettevõttele- Teambuilding.ie-le ja Team Challenge Company-le.

“Me saime muljetavaldava koguse taotlusi. See oli väga keeruline otsus,“  ütles Catalyst Globali tegevjuht Guy Baker.“Me otsime terviklikke ettevõtteid, kellel on kindlakskujunenud kliendibaas, põhjalikud teadmised ja kes kirglikult armastavad meeskonnatööd ning saavad aru selle olulisusest.“

Teambuilding.ie-l on olnud Catalyst Globali eksklusiivne litsents Iirimaal juba 2011. aastast ning nüüd laiendati seda ka Inglismaale, Walesi ning Põhja-Iirimaale. Uue lepingu kohaselt hakkab Teambuilding.ie pakkuma ning vahendama kõiki auhindadega pärjatud Catalyst Globali 174 toodet ka nendel turgudel.

Teambuilding.ie korraldas 2016. aastal enam kui 500 üritust rahvusvaheliselt tunnustatud organisatsioonidele, kelle seas olid ka Google, Jaguar Landrover ja TE Connectivity. 

“Meie jaoks oli Teambuilding.ie loomulikuks valikuks. Nad on end juba varasemalt tõestanud, omades alates 2011. aastast Catalyst Globali litsentsi Iirimaal. Nad töötavad järjepidevalt rahvusvaheliselt tunnustatud brändidega ning samuti on neil väga head lahendused väiksematele ettevõtetele. Nende meeskond on hästi kursis meie toodetega ning neil on juba väga hea kogemus nende müümise ja pakkumisega.” ütles Baker.

Teambuilding.ie tegevdirektor David Bassett ütles järgmist:

“Meil on väga hea meel laieneda Suurbritanniasse tänu meie uue Catalyst Globali partnerluse kaudu. Suurbritannia äriturismi turu väärtuseks on 9 miljardit naelsterlingit ning meie prognooside kohaselt on see aina kasvamas. Meie suhe Catalyst Globaliga aitab meil luua erakordseid kogemusi, mis jäävad meie klientidele igaveseks meelde.”