12. mai 2014

Me oleme jätkamas maailma juhtivate meeskonnatöö ettevõtetega liitude loomist. Sel korral suundume põhjapoole, Soome ning tervitame uhkusega oma ülemaailmsesse kogukonda Seikkailu.

Seikkailu on saanud endale eksklusiivse litsentsi Catalysti meeskonnatöö lahenduste levitamiseks Soomes. Meeskonnatöö juurtega Seikkailu on tuntud oma erakordsete kaasahaaravate ürituse poolest ning on Soome üritusturunduse eelkäijaks. Nüüd on nad valmis pakkuma Soome meeskonnatöö turul täiesti uut dünaamikat.

„Olles üheks väljas läbiviidavate meeskonnatöö lahenduste teerajajaks Soomes, oleme alati silma peal hoidnud Catalysti arengul. Nagu Seikkailu, on ka nemad alati jäänud meie ärivaldkonnas ausaks ning meil on väga uhke tunne olla sellise meeskonnatöö professionaalidest koosneva võrgustiku liikmeks.

 

Olles samuti ka Fincentive-i kaubamärgi all täisteenindusega ergutusreise korraldav ettevõte, tegeleme me mitmete ettevõtetega, kes soovivad oma töötajatele korraldada välisreise ning seega oleme pidevalt otsimas kõige loomingulisemaid ning usaldusväärsemad partnereid igas sihtkohas. Catalysti kogukonna liikmeks olek, pakub meile konkurentsieelist ning aitab meil oma klientidele leida usaldusväärsed meeskonnatöö lahenduste pakkujaid igas maailma otsas. See, mille Catalyst on loonud, on unikaalne, kuna ükski teine organisatsioon ei ühenda ülemaailmsel tasandil sõltumatuid meeskonnatöö arendamisega tegelevaid ettevõtteid.

 

Me ootame põnevusega kohtumist teiste meeskonnatöö lahenduste pakkujatega üle terve maailma ning nendega toodete, kogemuste, teadmiste ja praktikate jagamist. Vastutasuks jagame oma kogemusi inimeste jõudluse parandamises ning samuti oskusteavet ja tehnikaid oma Fincentive tööriistaga.

 

Timo Heinaro, Seikkailu tegevdirektor

Oleme Seikkailu varustanud konverentside ergutavate vahepalade, ärisimulatsioonide, suhete loomist õhutavate harjutuste ja silmapaistvate motiveerivate ürituste laia tootevalikuga, kust leiab sobiva lahenduse iga ürituse tarbeks. Pole vahet, kas te viite läbi väikest kohtumist 10 inimesega või tuhandete osalejatega konverentsi - Seikkailu katab Soomes kõik teie meeskonnatöö vajadused.

Catalyst Global tervitab sõbralikke soomlasi!

Meeskonnatöö lahenduste läbiviimiseks Soomes kontakteeruge: timo@seikkailu.fi.