24. märts 2015

Catalyst Globalil on hea meel teatada uuest partnerlusest Team Up Eventsiga, kes on saanud endale ainuõigusliku litsentsi Catalysti meeskonnatöö lahenduste müümiseks ja levitamiseks Uus-Meremaal.

Team Up Events on tuntud meeskonnatöö arendamise lahendusi pakkuv ettevõte, kes tegutseb Aucklandis, Taurangas, Hamiltonis, Christchurchis, Rotoruas, Taupos, Wellingtonis ja teistes regionaalsetes keskustes üle Uus-Meremaa. Team Up Events on oma tegevuses originaalne ja kirglik ning pakub oma klientide vajadustele kohandatud üritusi.

Üle 10-aastase korporatiivse koolitamise, meeskonnatöö arendamise ja kõrgete tulemustega spordimeeskondade juhendamise kogemustega tegevjuht Stu Robertson ning tema meeskond täiendavad Catalysti meeskonnatöö võrgustikku oma põhjalike teadmiste ning laialdaste oskuste ning asjatundlikkusega.

Stu näeb partnerlust Catalyst Globaliga kui põnevat võimalust tuua Uus-Meremaa ettevõteteni maailma kõige kaasaegsemad ning tõestatumad meeskonnatöö arendamise programmid ja tegevused.  

Oleme väga uhked, et meil on võimalus olla üha laieneva ülemaailmsete kontoritega Catalyst Globali kogukonna liikmeks. Olles eklklusiivse Uus-Meremaa litsentsi omanik ning selle suurepärase võrgusliku liikmeks, on Team Up Eventsil nüüd võimalik pakkuda suurt valikut innovaatilisi ja tõestatud meeskonnatöö programme ja tegevusi, mis ei ole varem olnud Uus-Meremaa turul kättesaadavad.

Stu Robertson, Team Up Eventsi tegevjuht

Partnerlus Team Up Eventsiga on strateegiliseks sammuks, mis tagab Catalysti meeskonnatöö lahenduste müügi ning läbiviimise kõrged standardid Uus-Meremaal. Me oleme samuti väga põnevil teadmiste ja asjatundlikkuse üle, mida Stu ja tema meeskond Catalyst Globali meeskonnatöö arendamise võrgustikku toovad. Tänu koostööle ja nn. risttolmlemisele meie partnerite vahel, on Catalystil võimalik uuendada sellisel viisil nagu teistel ettevõtetel meie valdkonnas ei ole võimalik. Nüüd, kui oleme suurim meeskonnatöö arendamisega tegelev võrgustik maailmas, oleme me oma valdkonna mõtteliidriteks. Selle tulemusena on meil võimalik jätkata silmapaistvate, kaasaegsete ja ihaldatud loovate lahenduste arendamist, mis paistavad teiste seast välja.

Guy Baker Catalyst Globali tegevjuht

Team Up Eventsi innovaatiliste, kaasahaaravate ja mis kõige tähtsam, lõbusate meeskonnatöö programmide ja tegevuste sekka lisanduvad nüüd Catalysti meeskonnatöö populaarseimad lahendused nagu näiteks Pinnalaotuses Vormel 1Go Team ehk Sünergiline meeskondTrade WindsCrescendo ja Rat Trap.

Tutvumaks lähemalt Team Up Eventsiga ning nende poolt Uus-Meremaal pakutavate Catalysti meeskonnatöö lahendustega, külastage nende kodulehte: http://teamupevents.co.nz/.