Toy Factory ehk Mänguasjatehas hõlmas 200 konverentsil osalejat, kes kõik tootsid üheskoos puidust mänguasju, et need hiljem heategevusele annetada." /> Otse tehasest - Catalyst Estonia
Toy Factory Charitable Team Building Activity

9. november 2011

Me viisime läbi järjekordse eduka sotsiaalsele vastutusele keskendunud meeskonnatöö ürituse. Toy Factory ehk Mänguasjatehas hõlmas 200 konverentsil osalejat, kes kõik tootsid üheskoos puidust mänguasju, et need hiljem heategevusele annetada.

Catalysti partner Team Building Asia viis sellise programmi läbi Shanghais korraldatud TE Connectivity konverentsi raames. Nad panid 18 grupist kokku tootmisliini, et kokku panna ning värvida erinevaid erksavärvilisi puidust mänguasju. Üritusele järgnevalt saadeti kastitäite viisi võidusõiduautosid, paate ning lennukeid kohalikele lastega tegelevatele heategevusorganisatsioonidele, kes need kõik tänulikult vastu võtsid.

Mänguasjatehas võeti konverentsi publiku seas väga hästi vastu ning see oli positiivseks meeskonnatöö kogemuseks, mis võimaldas osalejatel võtta aktiivne roll oma ettevõtte sotsiaalses vastutuses.

Pühadehooaeg on kiiresti lähenemas! Kui te otsite oma meeskonnale pühademeeleolulist tegevust, siis Mänguasjatehas võib olla just ideaalseks ürituseks, kuna see võimaldab teie meeskonnal olla pühade ajal jõuluvana abiliseks.

Vajutage siia, et lugeda lähemalt Mänguasjatehase kohta.