9. veebruar 2015

Hollandi ettevõte Windshift on ühinenud Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustikuga.

Juba üle 13 aasta tagasi asutatud Windshift sai Hollandis rannaga seotud tegevuste sünonüümiks ning seostub inimestele lohesurfiga, rannas vibulaskmise ning maapurjetamisega. Nad on tõusnud väga populaarseks ning tuntud valikuks ettevõtete seas, kes otsivad oma töötajate ühisüritusteks midagi unikaalset.

Oma suure regulaarse kliendibaasi kasvavate nõudmistega ning samuti ka Hollandi ürituste ning konverentsituru kasvuga soovis Windshift oma ettevõtte tegevust mitmekesistada ning allkirjastas litsentsi, et pakkuda tunnustatud Catalyst Globali meeskonnatöö lahendusi ka Hollandis.

Hiljutises intervjuus ütles ettevõtte asutaja Alex ten Klein oma otsuse kohta liitumaks Catalyst Globali võrgustikuga järgmist:

Ma tahtsin nii ettevõttena kui ka isiklikul tasandil laieneda mitmekesisemate meeskonnatööd arendavate tegevustesse. Ma näen meie turul suurt potentsiaali. Catalyst Globali tooteportfell on suurepäraseks viisiks kasvamaks veelgi nii traditsioonilistel turgudel, rannaürituste korraldamisel ja mis kõige tähtsam, see võimaldab meil osa saada ka üha kasvavast konverentsi ja ürituste korraldamise turust. See on põnev samm Windshifti jaoks."

See on samamoodi põnevaks uudiseks ka meile Catalyst Globais. Windshifti lisandumisega esindab Catalyst Globali tooteid nüüdsest 31 partnerit 71 riigis. 2014. aastal viidi läbi 1725 Catalyst Globali programmi, millest võttis osa ühtekokku 145337 osalejat, mis teeb sellest maailma suurima meeskonnatööd arendava võrgustiku. Oma laiandaste teadmistega kontorist väljas veetmise ürituste turust, lisab Windshift Catalyst Globali võrgustikku unikaalset oskusteavet.

Leidmaks rohkem informatsiooni, kuidas Windshift saab kohandada lahenduse, mis sobib teie järgmisele konverentsile või üritusele, külastage nende kodulehte: www.windshift.nl.